Стильні та задерикуваті модні жіночі короткі стрижки 2024

March 30, 2012

Зазвичай коротка жіноча стрижка – це символ динамічності її життя і своєрідний виклик традиціям, що свідчать, що жінка повинна мати довгу косу. Сьогодні багато жінок воліють коротке волосся, так як за ним легко доглядати, а модні короткі зачіски виглядають дуже стильно.Модні жіночі короткі стрижки

Модні жіночі короткі стрижки у 2024 році уособлюють природність, жіночність, сексуальність та молодість.

Тенденції моди диктують нам основні характеристики модної короткої зачіски: це відкрита потилиця і коса довга чубчик. Також у моді зачіски з подовженою потилицею та філійовані пасма. Подовжена потилиця дозволяє створити вишуканий і жіночний образ, а укладання при цьому дуже просте.

Асиметрична стрижка вже кілька сезонів виступає гарантом стилю. Новинка нинішнього сезону – асиметричний і коротко підстрижений «боб». Така стрижка підійде жінкам, які не наважуються віддати перевагу стрижці «Піксі», вибирають округлі акуратні форми.

Стильна та модна тенденція сезону – поєднання асиметричного «боба» та яскравого кольору волосся. Наївний і зворушливий образ створює «боб» з філірованою чубчиком. А ось рівний, але закруглений край чубчика робить образ аристократичним.

Будьте обережні, вибираючи відповідний варіант серед різноманіття модних коротких стрижок. «Боб», наприклад, не вигідно підкреслить круглу та прямокутну форми обличчя.

Куди сміливіші і задерикуваті модні жіночі короткі стрижки – це хлопчачі «Піксі», гламурний «Сасон» та короткий «боб». Вони буквально створені для яскравого забарвлення та гладкого укладання. Вони якнайкраще підійдуть дівчатам з дрібними рисами обличчя. Однак жінкам у віці такі зачіски краще не вибирати, вони дуже багато відкривають.

Розглянемо тонкощі створення стильної зачіски з коротким волоссям. Симетричні стрижки повинні укладатися гладко, при цьому кінчики підкручуються вниз. Пустотливі дівчата можуть вибрати для своєї асиметричної стрижки з довгим чубчиком укладання а-ля ірокез: для цього волосся зачісується вперед і за допомогою гелю піднімається вгору. Романтичний образ створять живі та легкі завиті локони, і для цього не обов’язково мати довге волосся.

Сьогодні короткі стрижки настільки популярні тому, що для їх укладання використовуються численні аксесуари та пристрої: електрощипці, плойки, фени, а також гелі, муси, лаки та багато іншого. Укладання в стилі Холлі Беррі дуже популярне. Вона характеризується грайливо стирчать у різні боки завитками, що дуже жіночно виглядає.