Короткі стрижки для повного обличчя

January 11, 2015

Людям, які мають велику особу, не підходять «залізані» зачіски з рваними кінцями. У разі основним завданням є приховування округлих рис особи. Тому краще всього підбирати зачіски з об’ємною текстурою. Тут слід зазначити, що передні пасма можуть закривати обличчя, з допомогою чого зменшується його обсяг. Більшість представниць прекрасної половини суспільства, що мають пишні форми, часто віддають перевагу саме цим варіантам.

Довжина стрижки

Довжина стрижки для жінок, які мають повне обличчя, вибирається виходячи зі смакових переваг представниці прекрасної половини суспільства. Однак фахівцями рекомендується робити вибір стрижок на волосся короткої або середньої довжини. Надмірно короткі варіанти на кшталт «піксі» у разі потрібно виключати. Волосся значної довжини виглядатиме чудово також з повним обличчям, проте постійно ходити з розпущеним волоссям – нереально, час від часу хочеться зібрати їх у хвостик, чого робити не рекомендовано.

Особливості коротких стрижок для повної особи

Як було вже помічено, надмірно короткі стрижки для повної особи не підходять, а подовжені моделі, наприклад, боб буде якраз. Крім того, така стрижка на сьогоднішній день має особливу популярність. Якщо перукарем будуть правильно зрізані, то не потрібно буде якось по-особливому здійснювати догляд за волоссям.

Короткі стрижки для повного обличчя

Допомагає приховати пухкі щоки наявність асиметричного проділу. Крім того, під цим кутом зачіска буде виглядати значно елегантніше. За бажання зробити коротеньку стрижку, потрібно пам’ятати про об’єм, який досягається за допомогою філіровки кінців волосся, а також здійснення підпірки. Під підпіркою мається на увазі здійснення легкого вистригання волосся, що знаходиться близько до голови. Після закінчення прийому, це волосся починає підсихати і підніматися, за рахунок чого забезпечується обсяг без проведення укладання та використання спеціальних засобів.

Яскравим прикладом даних невеликих секретів є К. Осборн, представниця прекрасної половини суспільства, не позбавлена привабливості навіть за повної особи. Коротенька стрижка, наявність густої рівної чубки – найменша довжина, яку можна собі дозволити. Через наявність піднятих кінчиків і завдяки шаруватій структурі зачіски, для людей з повною особою цей варіант є найбільш вдалим.