Короткі стрижки для овального обличчя

January 2, 2015

Кожна людина має власну форму особи, яка формує правила здійснення підбору зачіски. Тим, хто має овальну форму обличчя, звісно, пощастило. Для них можуть підійти всі зачіски за такими параметрами, як форма, довжина. Однак при здійсненні підбору зачіски треба брати до уваги низку особливостей.

Головне – волосся

За наявності овальних обрисів обличчя, чубчика та стрижки можуть бути всілякими, включаючи короткі стрижки для овальної особи. Але слід звернути особливу увагу на стан волосся. Для жорсткого, гладкого волосся підходить каре трохи нижче розташування вилиць. Так обрис обличчя буде виглядати максимально виграшно. За наявності хвилястого жорсткого волосся треба підбирати стрижки до лінії плечей, що візуально відкривають обличчя. Коротенькі стрижки тут не підходять з тієї причини, що волосся не зможе утримувати потрібну форму.

За наявності тоненького м’якого волосся, потрібно сформувати зачіску, щоб створювався значний об’єм. Для того щоб надати об’єму та густоти чубчику, необхідно здійснити філіювання.

Приховати мінуси допоможе стрижка

За наявності трохи довгої особи, приховати мінуси можна за допомогою чубчика до брів. Форма чубчика при цьому може бути різноманітною: прямий або навскіс. Хоча, за наявності великого носа, чубчик найкраще вистригати незначної довжини, інакше буде зроблено акцент на центральній частині обличчя. Потрібно брати до уваги й вікові показники при здійсненні добору зачіски для тих, хто має овальне обрис обличчя.

Види коротких стрижок для овальної особи

Молоді дівчатам чудово підходять стрижки різної довжини, включаючи жіночі короткі стрижки на овальне обличчя. Волосся нижче лінії плечей – оптимальний вибір для представниці прекрасної статі. При цьому волосся можна носити прямими, або завивати за допомогою великого локону. Жінкам середньої вікової категорії необхідно зупинити свій вибір на автомобілі, при якому робиться акцент на вилицях. Така зачіска візуально молодить.

Водночас, прядки волосся не повинні закривати обличчя. Навіть за наявності ідеальних рис обличчя фігура може мати нестандартні форми. Як би дивно це не звучало, підкреслити плюси та прикрити мінуси фігури можна за допомогою зачіски.

За наявності значного росту і худої статури, слід вибирати каре з довжиною по плечі. При невеликому зростанні потрібно робити зачіски з вистриженою маківкою, або коротенькі стрижки.