Короткі стрижки на довге волосся

January 7, 2015

Гордістю та справжньою окрасою будь-якої модниці є довге волосся. Одного ж володіння такою гідністю мало. Адже для привернення уваги потрібне їм надання форми та обсягу, щоб напевно дивувати і підкорювати. Але тут необхідно вміння постригти довге волосся, зробити зачіску індивідуально для обличчя.

Отже, коротка стрижка або довге волосся. Адже останні багато років із моди не виходять довгі локони. Існують свої причини на це. Вони надають образу жіночності, м’якості. Однак вони повинні зазнавати постійної турботи для збереження їхнього чудового вигляду. Кінці, що січуться постійно зістригати, використовувати засоби косметики, пити вітаміни.

Якщо стоїть завдання оживити власний образ, привнести якісь зміни, але при цьому до радикальних змін готовність відсутня, вибір варто зупинити на стрижці довгого волосся коротко, деякі відео переглянути. Тут потрібно розуміти, що зберегти пристойну довжину волосся, створивши щось нове, досить складно. Проведемо аналіз деяких популярних на сьогодні стрижок довгого волосся, які, проте, пристойний проміжок часу йдуть з ним у ногу, залишаючись на піку моди.

Каскад для довгого волосся

Варіант є прекрасним для оновлення свого образу. Таку стрижку називають ще «шаруватою». Тисячі жінок рік у рік неспроста віддають перевагу цьому варіанту. Ця форма має безліч переваг.

По-перше, цей варіант універсальний, тому що підходить практично ідеально як володаркам прямого волосся, так і хвилястим. До цього ряду не входять особи, волосся яких сильно в’ється. Адже зачіска створює об’єм, зовсім непотрібний і без того пишному волоссю.

По-друге, укладання досить просте. З необхідних інструментів знадобляться фен, кругла щітка. Красу реально відтворити хвилин за 15 всього. Це безперечний плюс. Завдяки незабутній Дженніфер Еністон, у 90-х цей тип стрижки став модним, а вона стверджувала, що вибір її зупинився на «каскаді» через надзвичайну простоту укладання. До того ж є варіанти створення різних комбінованих зачісок. Наприклад, кінці, завиті всередину, а можна і назовні, волосся пряме або підкрутити бігуді.

По-третє, таке оформлення стане ідеальним у власниць надто тонкого волосся і тих, кому судилося носити важкі, густі. Для першого випадку зачіска додасть об’єму, другий – волосся зробить легше.

Припустимо використання в стрижці різних варіантів від рваних кінців до чубчика. До того ж «каскад» чудово приховує недоліки, що мають місце і виділить переваги особи.

Варіанти коротких стрижок на довге волосся

Відмінний варіант – драбинка

Стрижка «драбинки» стане «до двору» володаркам квадратного, круглого, трикутного обличчя. Вона дозволяє згладити всі недоліки контуру та зробити плавним овал. Власницям тонкого волосся стрижка додасть обсягу. Ознакою відзнаки її стає перехід коротких пасм до довгих. «Лісочка» рекомендована для важкого, густого волосся, тому що, як і «каскад» і стрижка на довге волосся, коротка маківка, надає легкість і легкість шевелюрі.

«Лесенку» вкласти просто. Така маніпуляція підвладна і непрофесіоналам із нехитрим інструментом – феном, круглим гребінцем. Зафіксувати краще мусом, воно волосся не обтяжує. Кінці загорнути за бажанням усередину, назовні. Але варіанти укладок цим різновидом не закінчуються. Залишають, наприклад, у особи пасма вільними, при цьому зібравши пучок або хвіст. Чарівно виглядатиме хвилясте волосся, якщо до створення зачіски підійти з бігуді та стайлером.

Часто вибір дівчат падає на таку стрижку, чубчик якої буває прямою або асиметричною. Пряма, густа чубчик виглядає особливо шикарно, дозволяючи виразити очі. Використовувати зачіску перукарі радять володаркам високого чола.