Короткі стрижки для кучерявого волосся

December 27, 2014

Мода на короткі жіночі зачіски, як, втім, і дуже багато на зорі ХХ століття, прийшла з легкої руки Коко Шанель. До того ж експансивна француженка нічого не вигадувала, все сталося випадково – роблячи собі завивку, вона підпалила волосся, от і довелося досить коротко остригти свою шевелюру. З’явившись на публіці з новою зачіскою, законодавиця моди здійснила черговий переворот у жіночій свідомості і, звичайно ж, виник новий виток моди в жіночих зачісках.

Підбирати стрижку прийнято за формою особи. Так ось короткі стрижки на Кучеряве волосся вдосконалюють власниць довгастих і овальних осіб. Вони підходять експресивним, епатажним, спортивним, зухвалим жінкам та бізнес-леді.

Коротка зачіска для кучерявого волосся

Власницям кучериків стилісти рекомендують наступні зачіски на коротке волосся

Під хлопчика

Зачіска вкрай смілива і зухвала, з безліччю варіантів укладання: від розпрямлених (за допомогою спецзасобів) і покладених з проділом на бік до химерних завитків.

Піксі

Міфологічні крихітні чарівні створення піксі схожі на ельфів або лісових фей. Класичний варіант зачіски – волосся зовсім коротко острижене з боків, але подовжене на потилиці, чубчик бажаної довжини прямий або коса. Позбавлена строгих контурів зачіска дарує своїй володарці грайливий, трохи хуліганський характер.

Каре

Вузьким володаркам кучерявого волосся дуже підходить зачіска каре. Неслухняні завитки в даному варіанті створюють почуття стилю та свята.

Боб

Кудрява дівчина, острижена в манері боб – це сама міс «Романтика». Існує багато різновидів стрижки: з подовженими пасмами спереду, з зухвало поголеними скронями (короткі стрижки на кучеряве волосся фото). Останній варіант чудово виглядає на обличчі квадратної форми.

Коротка стрижка боб на кучеряве волосся

Каскад

Каскад — це стрижка, усі пасма в якій мають різну довжину: від досить короткого верхнього шару до довшого внизу. Різна структура (рівна, м’яка або рвана) створює характер образу.

Аврора

По суті однотипна з Каскадом. Основною відмінністю є підковоподібний проділ. Характер зачіски – зухвалість та сміливість.

Фуете

Модельна коротка стрижка, особливо вражає виконана на хвилястому або кучерявому волоссі.

Асиметрія

Американський стиліст-професіонал Дейвен Майєда називає асиметрію найкращим варіантом для кучерявого волосся. Але при цьому рекомендує попередньо експериментувати перед стрижкою, закріплюючи волосся на боках.

Гаврош

Ретро стрижка, писк моди 70-х минулого століття, полягає в коротко остриженому волоссі на маківці (у сучасному варіанті, як правило, що стирчить), трикутно загострені на скронях і подовжені на потилиці.