Сучасні та стильні зачіски для блондинки з короткою стрижкою

February 25, 2012

Напевно, кожну жінку відвідувала думку, в якій вона хотіла б повністю поміняти свій імідж, і короткі стрижки більше, ніж що інше вам у цьому допоможуть. Короткі стрижки, які зроблені кваліфікованим і досвідченим майстром, здатні прикрасити жінку, роблячи її при цьому жіночною та сексуальною. Зовнішній вигляд для блондинки з короткою стрижкою в даному випадку залежить від професіоналізму майстра та від подальшого вашого самостійного догляду та укладання волосся. Якщо вам подобаються короткі модні стрижки, але не знаєте, як доглядати і робити подібні зачіски, тоді ви просто зобов’язані прочитати цей розділ.

Короткі стрижки найбільше підійдуть струнким, худеньким і витонченим дівчатам. Тому що такі стрижки здатні підкреслити крихкість жінки, мініатюрність її образу, невеликі плечі, тонку шию та виразні очі. Також завдяки укороченій стрижці можна усунути деякі дефекти обличчя. Якщо у вас, наприклад, обличчя має круглу форму, то ваша зачіска повинна бути з густою маківкою, а з боків волосся має бути, якомога більше профільоване. Якщо у вас витягнуте і довге обличчя, то підійде стрижка «під хлопчика» з об’ємом з боків. Що стосується грушоподібної форми обличчя, то вам, звичайно ж, найкраще йтиме стрижка короткого «боба» з об’ємом на маківці та довгими пасмами спереду, які злегка накриватимуть щоки.

Якщо ви для себе вибрали чудову укорочену стрижку, то вам вдалося зробити лише половину справи. Друга половина полягає в тому, що вам потрібно навчитися правильно укладати її. Блондинки з короткою стрижкою завжди мають виглядати ефектно, так що гарне та якісне укладання їм просто необхідне.

Для того щоб ваша укорочена стрижка приносила вам і оточуючим задоволення, і щоб вона радувала вас щодня, для укладання можна використовувати сучасні засоби стайлінгу для волосся – різноманітних мусів, гелів, воску, лаку та інших препаратів, які допоможуть вам створити ваш ідеальний та непередбачуваний образ. Засоби для укладання можна вибирати, тільки відштовхуючись від структури волосся. Якщо у вас тонке і не дуже густе волосся, то в такому випадку вам не підійдуть муси і лаки, вони тільки обважнять волосся, вам потрібно використовувати кондиціонери після кожного миття. Якщо ви володарка густої та пишної шевелюри, тоді вам можна використовувати мус для укладання, пінку та інші засоби. Що стосується укладання, то ви її вже робите на власний розсуд, для цього вам знадобиться тільки гребінець, фен і засіб для укладання. Короткі стрижки потрібно підрівнювати через 3-4 тижні.