Тенденції стрижок 2024: вибір стильної зачіски для модниць

June 6, 2012

Сучасним модницям буває дуже непросто підібрати саме ту стрижку, яка одночасно відображатиме їхній внутрішній світ і виглядатиме досить стильно. Крім цього, варто звернути увагу на те, що тенденції стрижок у 2024 році є дуже різноманітними. Одним із популярних напрямків вважається така коротка стрижка, яка має певні деталі геометричної форми. Тенденції стрижок в 2024 роціКрім того, найчастіше зачіска подібного типу дуже органічно виглядає з чубчиком, який мало чим схожий на традиційний варіант. Наприклад, з певною асиметрією. Популярними вважають ще й трохи подовжені чубчики. Якщо дівчина любить у всьому, в тому числі і в зачісках, певну неординарність, то в такому випадку варто звернути увагу на так звані чубчики. Адже в такому випадку довжина кожного пасма є абсолютно різноманітною. Варто зазначити, що подібний варіант може не завжди підійти власницям обличчя круглої форми.

Прийнято говорити, що все нове – це добре забуте старе. Схоже, що у світі модних зачісок взяли це прислів’я за основний девіз. Адже сьогодні особливою популярністю користуються начіски, які були потрібні близько тридцяти років тому. Щоправда, у такому разі тенденції стрижок 2024 року вносять свої корективи. Наприклад, начісування не повинно бути занадто пишним. І, крім того, необхідно поєднувати такий варіант із креативною чубчиком.

Багато модниць більш ніж чули про такий відносно новий віяння в перукарському світі як креативні стрижки. Варто зазначити той факт, що цього року вони не здають свої позиції. Всупереч поширеній думці про те, що стрижки такого типу роблять лише власники короткого волосся, це зовсім не так. Сьогодні існує безліч абсолютно нових варіантів стрижок, як для довговолосих красунь, так і для тих, хто є володаркою волосся середньої довжини. Стрижки такого типу (особливо якщо вони робляться або на коротке волосся, або на волосся середньої довжини) добре виглядають у тому випадку, коли було проведено фарбування. Причому таку процедуру можна здійснювати, використовуючи як один відтінок фарби, так і кілька.

Як відомо, мода – дуже примхлива і мінлива. Але, якщо ви наважилися робити навіть найпопулярнішу стрижку, необхідно враховувати той факт, чи йде вона вам чи ні.