Оригінальні зачіски на Новий рік 2025

September 21, 2012

Новий рік – це завжди передчуття чудесних сюрпризів. І щоб зустріти своє особисте диво у всеозброєнні, треба бути готовим на 100%. Головна увага – святковому вбранню та зачісці.

До зустрічі Нового року завжди готові!

Зачіски на 2025 рік
Дівчата найбільше переймаються своєю зовнішністю напередодні новорічних свят: шиються або купуються нові вбрання, доповнюється різними засобами косметичний набір, робляться нові зачіски на НГ 2025. І це все правильно: адже якщо зустріти Новий рік красиво – то й проживеш його так само. Тому всі передноворічні зусилля щодо приведення себе в повну стовідсоткову готовність до зустрічі із Санта Клаусом не будуть марними.

Але, перш ніж йти до перукарні робити стрижку, варто спочатку звіритися з місячним календарем. Є такі дні, при яких краще волосся не постригати. Ну а в безпечний годинник можна сміливо записуватися до майстра. Якщо ж немає бажання відвідувати салон перед Новим роком, то святкове укладання можна зробити самостійно. Але треба буде придбати додаткові аксесуари. Це може бути:

  • лак з блисками,
  • самі блиски,
  • штучні перли або красиві шпильки-квіточки,
  • «хибні» локони або кіски,
  • клеючі капсули та інше.

Засоби поразки чоловіків готові! Можна братися до творчості. З довгим волоссям виявити креативність легше. Якщо вони прямі, їх накручують і красиво укладають у стилі “Мальвіна” або у вигляді “шапочки” з кучерів. У разі всі локони збираються на потилиці, фіксуються гумкою. “Хвіст” ділиться на дві частини. Перша йде на обмотку гумки. Друга розподіляється по отриманому валику за допомогою шпильок. Повинні вільними залишитися лише кінці кучерів. Останній штрих зачіски на НГ 2025 – прикраса отриманого валика штучними перлами. Буде дуже гарно!

Також дівчата, у яких довге волосся, можуть зробити собі зачіску аля «снігуронька». Це буде дуже символічно. Тим більше, заплести собі коси може будь-яка дівчина. Але є один момент: щоб зачіска мала святковий вигляд, треба її прикрасити тими ж перлами або шпильками-квіточками. Тобто треба виявити творчі здібності для надання звичайним косам святкового вигляду.

Стрижки або рідке волосся прикрашаються або додатковими локонами, які приклеюються за допомогою капсул, що клеять або фіксуються до хвостика гумкою. Потім можна накрутити пасма гарячими щипцями і начесати їх з подальшим укладанням. Все, Новий рік на порозі – а Ви у всеозброєнні!