Тенденції у зачісках для осінньо-зимового періоду 2024-2025

August 15, 2015

Ви хочете знати, які зачіски будуть наймоднішими в майбутньому сезоні? Перегляньте 6 основних тенденцій у зачісках для сезону осінь-зима 2024/25!

Тенденції в зачісках для осінньо-зимового періоду 2024/25

Кудрі + зглажування

Кучері та зглажування волосся

Ця тенденція є абсолютною старою школою! Пристрої з пластинами для гофрування волосся ви повинні пам’ятати ще з ранньої юності. На додаток до випрямлення в той час це був один з стилів, що найчастіше вибираються, укладання ритуалів підлітків. Кудрі, крім того, дають волоссю певну структуру, а також надають багато об’єму.

Дівчата – хвилясте волосся

Volnistye-volosy

Як вічне димчасте око опинилося в тенденціях макіяжу для осінньо-зимового періоду 2024/25, так і просте і природне волосся завжди будуть в моді, що і доводить чергова тенденція в зачісках для осінньо-зимового періоду 2024/25 Хвилі ворушить вітер, кокетливо відкидаючи волосся назад. Як ми любимо довге волосся ми залучили обох білявими локонами з шоу Barbara Bui та стиль Dsquared.

Декоративні стрічки для волосся

Стрічки для волосся

Тенденція не нова – вже не вперше, дизайнери пропонують нам одягати декоративні стрічки для волосся. На майбутній сезон Dolce and Gabanna представлені, в тому числі, дуже елегантною пов’язкою з вершковими перлами, у Fendi коричневі шкіряні смуги в стилі ретро, що надихнули, в основному, ті 70-ті. Натхнення попередніх десятиліть зазвичай стають сильною тенденцією на майбутній сезон.

Ретро топ стиль!

Ретро- зачіски

Мода від попередніх десятиліть справила глибокий вплив на стиль сезону осінь-зима 2024/25. Моделі на виставці представлені Prada: високі поні, кинуті в один бік – і підтримуються великою дуже прикрашеною пряжкою. З іншого боку, від Тисато є поєднання тенденції – сміливими ходами криваво-червона помада з короткою, характерно загнутою вниз чубчиком і щільно затягнутим на потилиці волоссям із широкою гумкою у верхній частині голови.

Волоси сховані під одягом

Волоси під одягом

Один з найсильніших тенденцій осінньо-зимового сезону. Довге волосся ховається під одягом! Моделі ховають їх під широким коміром верхнього одягу та светри з широкими гофрами. Обидві моделі мають пряме волосся з проділом посередині. В обох моделях укладання також мають мінімалістський макіяж – підтримується натуральна краса, а не макіяж.

Коси навколо голови

Коси навколо голови

Ця мода популярна для багатьох сезонів, і це означає перемогу для неї! Зазвичай слов’янські коси, обгорнуті довкола голови, незмінно нам подобається. І показ моделями Мари Хоффман – золотисті коси з плетінням у вигляді смуг, а також Лібераторе – де модель платинова блондинка заплела волосся косами трохи вище за чоло. Подивіться – Лібератор має дещо войовничіший характер (сильніше відображає загальну конвенцію брендів), а, безумовно, Хофманн виглядає м’якшим і жіночнішим.

Яка тенденція радує вас найбільше?