Яку зробити зачіску дівчинці модно та швидко?

December 17, 2014

Будь-яка мама чудово знає, як швидко і модно зробити зачіску дівчинці, проте рано чи пізно трапиться так, що ваше маля зажадає чогось нового та оригінального, як чинити в такій ситуації? Якщо ваша фантазія вичерпалася, і в голові більше не залишилося оригінальних ідей для зачісок, то ця стаття має допомогти. Ми підібрали кілька цікавих варіантів, від яких будь-яка маленька дівчинка прийде в захват. Насправді, сьогодні вибір дитячих стрижок просто величезний, та й фахівців, які займаються створенням зачісок для дітей, цілком достатньо. Але яку зробити зачіску дівчинці самостійно? Давайте розберемося.

Зачіски для дівчаток з довгим волоссям

Насамперед вам обов’язково варто розглянути різні варіанти стрижок для довгого волосся. Найпоширенішими і найкрасивішими є прямі стрижки або так звані – драбинки. Якщо ви оберете таку стрижку, то дівчинка буде виглядати просто чудово навіть з розпущеним волоссям. Однак якщо ви вирішили трохи вкоротити чубок, то важливо робити цей так, щоб він був досить коротким, інакше волосся лізтиме в очі. Головне, щоб лоб і очі були відкритими – це оптимальна довжина.

Зачіски для дівчаток в школу

Якщо у вашої дитини довге волосся, можна розглянути одну традиційну і дуже просту зачіску – звичайний довгий хвіст. Так, у своєму стандартному вигляді він досить нудно виглядає, проте ніхто вам не заважає додати трохи фантазії. Допустимо, оберніть хвіст пасмом волосся біля самого кореня, цей спосіб приховає гумку і надасть зачісці досить стильний вигляд. Головне запам’ятайте, що робити хвіст дуже часто не рекомендується, тому що через це волосся може почати сіктися.

Традиційна коса

Також ще один популярним та цікавим варіантом стрижок для дівчаток є коса. Причому для створення цієї, з першого погляду, не складної зачіски можна підключити будь-які ідеї, буквально щодня можна вносити в зачіску щось нове і ваша дитина виглядатиме ідеально. Дуже популярна коса бубликами, її можна заплітати різними способами, у будь-якому випадку, якщо ви вмієте плести «бублики», то внести в зачіску дочки щось нове особливих труднощів не складе.

До речі, не потрібно забороняти дитині робити собі зачіску самостійно. Маленькі красуні завжди намагаються придумати щось нове та цікаве, вам досить просто допомогти дитині, показати, як і що робити правильно і більше не потрібно буде переживати з приводу того, яку зачіску зробити дівчинці.