Короткі стрижки для дівчаток

December 30, 2014

Зазвичай мами з нетерпінням чекають, коли у їхніх маленьких доньок відросте волосся, щоб мати можливість заплітати кіски або робити інші зачіски. Насправді, якщо мамі хочеться створити щось незвичайне на голові доньки, вона може почати експериментувати і з коротким волоссям. Зараз модні стилісти пропонують безліч красивих зачісок для маленьких дівчаток на коротке волосся.

Короткі стрижки для маленьких дівчаток

Красива зачіска зробить маленьку модницю чарівною, а її створення порадує маму і не займе багато часу. Найбільш акуратно і охайно виглядає креативно підстрижене волосся. У цьому випадку мамі допоможуть короткі стрижки для дівчаток.

Існує безліч модних коротких стрижок для дівчаток. Звичайно ж, для зовсім малюків, які активно пізнають світ, і яким важко всидіти на одному місці, найбільше підійдуть варіанти типу каре, боба, пажа. Вони зручні у догляді, дозволяють легко розчісувати та мити волосся, не заважають дитині активно грати та рухатися. Якщо у дитини стрижка, мамі не доведеться винаходити зачіску, заплітати кіски, їй досить просто підтримувати чистоту волосся і розчісувати його, і донька завжди виглядатиме красиво та доглянуто. При виборі короткої стрижки для дівчинки відео допоможе мамі визначитись та полегшить її завдання.

Для старших дівчаток варіантів зачісок дуже багато. Це можуть бути і короткі підліткові стрижки для дівчаток, і дорослі варіанти укладання, які зроблять підростаючу красуню схожою на маму або улюблену актрису.

Зачіски для дитячого волосся

Найпершим і раннім варіантом зачіски для маленької красуні можуть бути хвостики. Їх може бути як два, так і п’ять чи десять. У будь-якому випадку зачіска з хвостиками виглядатиме весело. В даному варіанті будуть дуже доречні різноманітні яскраві шпильки. Ними можна заколоти відростаючу чубок. За наявності чубчика різноманітні композиції на голові можуть бути альтернативою короткої стрижці чубчастих дівчаток. Дитині буде зручно, і при цьому на голові красуватиметься метелик або ведмедик, створюючи володарці такої зачіски чудовий настрій. Існує безліч дитячих зачісок.

Розглянемо «Вузлики»

Коли хвостики вже порядком набриднуть і мамі, і доньці, можна спробувати створити щось оригінальніше. Сітка з вузликів – дуже цікава зачіска для власниць коротких стрижок для дітей дівчаток. Для створення зачіски знадобляться, крім гребінця, невеликі резиночки. Зробіть косий проділ. З того боку, куди зачесана більшість волосся, слід сформувати кілька пасм. Скільки відокремите пасм, стільки і буде вузликів у зачісці. Кожне пасмо зав’яжіть у хвостик, але резинкою закріпіть не біля самої голови, а відступивши близько сантиметра від основи.

Далі відрізок прядки, який знаходиться між основою хвостика і резиночкою, розділіть навпіл і в дірочку, що утворилася, просмикніть хвостик. В результаті вийде чудовий вузлик. Зробивши ряд таких вузликів, ви побачите, як оригінально та незвичайно виглядає зачіска.

Композиція «Сердечки» – ще один цікавий варіант для дівчаток з коротким волоссям. Робимо прямий проділ. Далі формуємо два симетричні хвостики, їх краще робити ближче до обличчя. Кожен хвостик потрібно розділити на дві пасма, і скрутити з кожного пасма по колбасці, при цьому слід крутити від себе.

Отримані скручені ковбаски з’єднуємо разом маленькою шпилькою крабом для того, щоб вони утворили форму серця. З іншим хвостиком виконати те саме. Наша зачіска готова. Таку композицію можна спорудити навіть на дуже короткому волоссі, при цьому сердечки будуть задерикувато стирчати в сторони. А у випадку з довгим волоссям виглядатимуть дуже благородно і по-дорослому.