Модні стрижки для підлітків: стиль та індивідуальність

June 10, 2012

У підлітковому віці практично всі дівчата та юнаки бажають виділитися своїм стилем не лише одягу, а й зачісок. Стрижки для підлітків дивують своєю оригінальністю та екстравагантністю, серед достатку яких зможуть знайти для себе найбільш підходящий варіант власники і довгого, і короткого волосся.

Модна стрижка для підлітків

Правильно підібрана зачіска, що вигідно підкреслює індивідуальність та неповторність підлітка, надає йому впевненості в собі та приносить задоволення від свого зовнішнього вигляду.

Дівчаткам підліткового віку не бажано сильно виділятися серед своїх однолітків неординарною та ультрамодною стрижкою, оскільки для такого віку властивими є натуральність та просота, на чому і варто зробити акцент при виборі стрижки.

Наголосити на ніжності образу дівчини допоможуть такі модні підліткові зачіски цього року, як “каскади”, що мають різну довжину. Довге волосся завжди залишається в моді, тому дуже стильно цього сезону виглядатиме довга каскадна стрижка.

Така зачіска може бути ідеально гладкою або мати гарні локони, які підійдуть для всіх дівчат незалежно від форми обличчя. Стрижки для довгого та короткого волосся вигідно доповнюють і надають їм завершеності різноманітні чубчики, серед яких цього сезону будуть популярні косі та рвані їх варіанти.

Класичний боб, каре середньої довжини – стрижки для підлітків, які вважаються трендом цього сезону та займають лідируючі позиції серед модних тенденцій. Дівчаткам-підліткам не варто експериментувати над своєю зовнішністю, роблячи сильно жіночні стрижки, які зовсім не поєднуються з їхнім юним віком. Бажано уникати різких ліній, згладив їх більш м’якими переходами.

Для хлопчиків-підлітків краще цього сезону зупинити свій вибір на стрижках “їжачок”, яка не вимагає абсолютно ніякого укладання, крім того, як раніше, залишається в моді. Також будуть модними подовжені стрижки з косою чубчиком або зачесаним назад волоссям. Довгі чубки, зачесані наперед із потилиці, що ввійшли в моду ще минулого року, незмінно користуються популярністю серед юнаків підліткового віку в кожному сезоні.

Головною умовою правильного вибору зачіски для підлітків є гармонійне поєднання її з формою обличчя. Крім того, незалежно від стилю стрижки, важливо вміти доглядати волосся, щоб воно завжди випромінювало красу і здоров’я.