Яка зачіска підходить саме вам?

June 28, 2013

Кожна з жінок знає, що за допомогою правильно підібраної стрижки чи зачіски можна візуально підкоригувати обличчя та зрити його недоліки, але мало хто знає, що за допомогою стрижки можна ще приховати й недоліки фігури чи навпаки показати всі свої переваги. Якщо зачіска зроблена недбало і не підходить до вашого стилю, то ніякий макіяж і одяг не зможуть вас врятувати. Тому що тільки зачіска зможе завуалювати чи підкреслити особливості вашої зовнішності. Тому щоб знати, яка зачіска підходить саме вам потрібно визначити свій зріст і тип фігури.

Для того щоб виглядати стильно не обов’язково гнатися слідом за модою тому що немає однієї типової зачіски яка б підійшла всім. Тому підбирати відповідний варіант, для себе необхідно враховуючи своє зростання, тип обличчя та особливості фігури. Наприклад, короткі стрижки, як і довгі підійдуть далеко не всім.

Наприклад, якщо ви високого зросту, це означає, що коротка стрижка вам не підійде, тому що ви здаватиметеся ще вище, і при цьому візуально ваша голова здаватиметься дуже маленькою.

Якщо ви маєте тендітне та мініатюрне тіло, значить, вам потрібно згадати Одрі Хепберн з її чарівною короткою зачіскою, яка навпаки підкреслює всі її переваги.

Для власниць жіночної фігури з опуклими формами підійдуть довге, пряме волосся, або злегка підкручені локони, які тільки додадуть образу ще більш миловидний вигляд.

Але для тих, у кого зріст нижче за середнє така зачіска не підійде. Тому що довге розпущене волосся може зробити вас зовсім дитиною і візуально зробить вас ще менше, ніж ви є насправді.

Струнким і високим підійдуть будь-які зачіски з ідеально рівним волоссям. Для таких рішень також підійдуть класичні спідниці та високі підбори. Але не завжди такий образ доречний, краще випрямляти волосся для ділової зустрічі або вечері. А для повсякденного образу краще спереду завити одне чи дві пасма, щоб зачіска не виглядала надто офіційно.

Тих жінок, яких природа нагородила пишним бюстом свій вибір краще зупинити на зачісці, яка закриватиме зону декольте та шию, тому що коротке волосся може викликати деякий дисбаланс ваших пропорцій.

Також замислюючись про те, яка зачіска підходить саме вам необхідно враховувати свій вік та індивідуальні риси обличчя, тому що не кожна стрижка виглядатиме однаково добре, навіть якщо особа належить до одного і того ж типу і жінки мають однакову статуру.

>