«Золоті» стрижки осінь 2024

August 19, 2012

Приходить осінь – і все навколо знову змінюється: до природної палітри додаються нові кольори: яскраво-жовті, бронзові, руді, червоні. У якийсь момент фарби стають такими соковитими, яскравими, що неможливо на цю пишноту довго дивитися. А це лише останній сплеск емоцій природи перед зимовим повним спокоєм. У тон осені поводяться і дівчата. Вони перетворюються, стають стриманішими не тільки в поведінці, а й у одязі, у макіяжі та зачісці.

Стрижки осінь 2024

Осінні штрихи в стилі

Мода на стрижки осінь 2024 року не сильно вплинула на моделі жіночих зачісок. Залишилися ті ж популярні стрижки, які були затребувані влітку (каре, «боб», «піксі»), але додалися в ці звичні вже стилі осінні мотиви. Пишна довга чубчик, «повітряна» шапочка і коротке волосся на потилиці. Таке укладання дозволяє моделювати зачіску щоразу по-новому – як осінь балується з фарбами та деталями. Чубчик можна залишити прямий, що прикриває брови, або ж укласти її на бік, або зачесати назад. Тобто ця деталь у стрижці є основним елементом, який надає образу дівчини певної осінньої мінливості. Адже цієї пори року такі часті перепади погоди: то сонце ласкаво гріє, то похмурі хмари гніваються, готові розридатися щохвилини…

Цікавий штрих доданий до «золотих» стрижок осінь 2024: варіація з скроневою частиною зачіски. У скронь пасма можуть забиратися зовсім, відкривши повністю вуха, або, навпаки, пишною хвилею їх закриваючи. Також можна залишити скроневі локони довгими, але при цьому вуха відкритими. Чубчик при таких варіаціях з бічними пасмами виконується в асиметричному стилі або дворівневому. Та й саму стрижку теж можна зробити асиметричною, поєднуючи легкість, наприклад, верху зачіски та сильне філіровка чубчика: адже й осінь нерівномірно розподіляє як кольори, так і наготу дерев і кущів.

Прихильниці яскравих тенденцій у своєму стилі можуть зупинити свій вибір на рокабілі: молодіжна стрижка 50-х років, за якої основною деталлю є дуже об’ємна чубчик. Потилиця та віскі при цьому стрижуться дуже коротко. Ця молодіжний варіант підійде дівчатам яскравим та емоційним, з хлопчачими рисами характеру. У тон осіннім фарбам таку зачіску можна прикрасити різнокольоровими пасмами на чубчику. Тільки, бажано, без фанатизму: кількох тонів, що поєднують між собою, буде цілком достатньо. Адже в усьому треба дотримуватись міри, як робить це природа.