Види стрижок на довге волосся. Які стрижки будуть актуальними у 2024 році?

April 14, 2012

Довге волосся споконвіку вважалося найбільшою гідністю жінки. Для того, щоб довге волосся завжди підтримувати в хорошому стані, потрібно докладати чимало зусиль, адже таке волосся вимагає до себе особливого догляду, турботи та уваги. Стрижки на довге волосся – це різноманітний вибір, адже існує велика кількість варіацій таких стрижок. Завдяки цьому, у володарок довгого волосся з’являється дуже хороша можливість вибрати найкращу зачіску.

Отже, види стрижок на довге волосся

  • Каскад
  • боб
  • стрижка «драбинкою»
  • шапочка
  • а також велика кількість варіантів стрижки з чубчиком.

Такі жіночі стрижки потрібно вибирати, враховуючи форму обличчя, зовнішні дані та стиль. Правильно підібрана стрижка, здатна підкреслити всі ваші переваги, і вона робить непомітними деякі недоліки.

Стрижка каскад підходить для жінок, у яких кругла та квадратна форма обличчя. Останнім часом вона стала дуже популярною, і не виходить із моди вже кілька років. На думку фахівців, вона підтримуватиме лідируючі позиції ще багато років, оскільки дуже популярна серед жіночих стрижок.

Стрижка драбинки завжди була популярна і дуже актуальна. Вона чудово коригує форму обличчя, надаючи йому лінію овалу та плавність. Така стрижка відмінно подовжує обличчя, тому вона підійде для дівчат, які мають круглу, квадратну або трикутну форму обличчя. Стрижку драбинки в основному вибирають молоді дівчата, у яких дуже тонке волосся. І зовсім не дивно, адже така стрижка надає об’єму волоссю.

Стрижка шапочка на довге волосся – це ще один чудовий варіант стрижки, який здатний надати волоссю додатково об’єму. Така стрижка у власниць довгого волосся, почала набувати популярності зовсім недавно. В основному таку стрижку вибирали дівчата, у яких середнє або коротке волосся. Найкращим варіантом шапочки на довге волосся буде дуже густа і пряма чубчик.

Градуйована стрижка на довге волосся підходить дівчатам, яким потрібно надати пишноті своєму волоссю. Якщо відстригати волосся, що січеться, то можна досягти хороших результатів, і ваша зачіска стане дуже модною і пишною. Така стрижка підходить для всіх типів обличчя, тому кожна дівчина може спробувати таку стрижку.

Переглядаючи види стрижок на довге волосся, зверніть увагу на такі стрижки як: боб, і довгий боб. Вони чудово підійдуть для дівчат, у яких хвилясте волосся.