Вдалі дні для стрижки у грудні

September 13, 2012

З давніх-давен наші предки до свого волосся ставилися з великим трепетом, вважаючи їх важливим продовженням себе. Дівчатам взагалі категорично заборонялося стригтися, тільки під час хвороби можна було вкоротити довгі локони. Вважалося, що таким чином забирається хвороба з організму. Зараз від стародавніх повір’їв залишилися лише малюки, але багато жінок намагаються дотримуватися деяких прикмет, щоб випадково не нашкодити собі. Навіть перед святами не поспішають до салонів, поки не з’ясують, які вдалі дні для стрижки грудень, наприклад, пропонує.

Кращі дні для стрижки у грудні

У сатанинські дні обходь перукарські повз!

Сучасні астрологи, дотримуючись деяких старовинних традицій, що дійшли до нас, рекомендують відвідувати перукарні лише у певні дні. Ці дні розраховуються за фазами Місяця і залежно від цього поділяються на сприятливі для стрижки та несприятливі. Як запевняють фахівці цього напряму, якщо зістригти локони в несприятливі по фазі Місяця дні або ще гірше – в сатанинські, можна викликати море неприємностей, і навіть є ймовірність збожеволіти.

Невідомо, звичайно, чи є статистика щодо негативних наслідків після відвідування перукарень у несприятливі дні, але, як кажуть, береженого і бог збереже. Тому стоїть перед тим, як підпускати до себе майстра з ножицями, вивчити місячний календар і дізнатися у ньому, наприклад, вдалі дні для стрижки у грудні. І саме в цю безпечну місячну добу треба довірити своє волосся перукарям, тоді, можливо, вийде обійтися без негативних для здоров’я наслідків.

Якщо проаналізувати складену астрологами таблицю на грудень, то виходить, що на стрижку її величність Місяць дає лише 13 днів за весь місяць. А у передноворічний період краще взагалі не стригтися. Принаймні так радять астрологи. І ці дні розпочинаються з 27 та закінчуються 30 грудня. Для упорядкування зачіски в порядок залишається лише 31 грудня, тож треба на цей час записуватися заздалегідь. Адже багато дівчат читають місячні календарі і хочуть «продовжити життя та покращити самопочуття».

Тому, якщо не хочете, щоб ваше життя значно скоротилося, з 13-го по 16 грудня замкніть ножиці кудись подалі і не дивіться у бік перукарень. А ось 19 числа можна вже реабілітувати ножиці та випустити їх на волю. Стрижка цього дня обіцяє продовжити молодість та покращити самопочуття.