Популярні види стрижки боб

April 20, 2012

Нова стрижка завжди змінює образ людини, а в деяких випадках і настільки, що її просто не впізнати. Особливо це стосується жінок, адже саме їм хочеться постійно щось змінити в собі. А завдання всіх майстрів-перукарів полягає в тому, щоб максимально правильно підібрати стрижку, яка прикрасить достоїнства жінки та приховає її недоліки. Зараз практично всі види стрижки боб підходять кожній дівчині, навіть незважаючи на те, який тип має обличчя.

Оскільки зараз вибрати правильний вид стрижки боб дуже складно, я пропоную вашій увазі кілька варіантів, щоб спростити вашу роботу.

І так, зворотний або перевернутий боб. Такий вид стрижки дуже популярний у наш час, завдяки способу, яким підстригають волосся. Під час стрижки боб на потилиці волосся дуже коротке, а передні пасма набагато довші, таким чином, така зачіска начебто виконана у стилі модерн. Сама довжина боба залежить тільки від вашої переваги, адже не кожній жінці підходить один і той самий образ. Така стрижка підійде всім типів обличчя. Якщо у вас кучеряве волосся, то його доведеться щодня вирівнювати і укладати.

Асиметричний боб – такий вид стрижки найбільше підійде жінкам, у яких пряме волосся, оскільки асиметричний зріз підкреслить гладкість і красу вашого волосся. До такої зачіски чудово підходитиме чубок, оскільки він лише підкреслить переваги обличчя жінки.

Класичний боб виглядає дуже красиво, і завдяки йому можна підкреслити ту красу, якою нагородила вас природа. Класичний боб зазвичай стрижеться по одній лінії навколо голови, тим самим вона пом’якшує риси обличчя. Така зачіска виключно підходить для жінок, у яких рівне волосся, оскільки тільки прямий зріз може підкреслити всю природну красу жінки. Крім того, така зачіска виглядає дуже стильно та елегантно з прямою чубчиком, яка є піком моди цього року.

Довгий боб дуже популярний серед жінок, які не можуть дозволити собі коротку стрижку. Стрижка відмінно підійде для власниць прямого волосся, оскільки завдяки ній можна підкреслити всі риси обличчя.

Всі види стрижки бобів стали дуже модними та популярними в останні роки. Вона повністю відповідає всім вимогам сучасної та стильної жінки. Щодо укладання стрижки боб, то вона робиться дуже швидко і просто.