Модні європейські та класичні види стрижок волосся

April 12, 2012

Більшість жінок, якщо хочуть поміняти свою стрижку, то переважно вони дивляться на роботи закордонних майстрів. Навіть переглядаючи модний глянсовий журнал, можна знайти чудову стрижку, яка підкреслить вашу індивідуальність. Багато прийомів західних майстрів на сьогоднішній час дуже актуальні, і вони обов’язково повинні вас зацікавити, якщо ви, звичайно, не хочете зробити якесь звичайне укладання.

Зараз види стрижок волосся дуже різноманітні, так що кожна жінка може поміняти себе та свій зовнішній вигляд. Наприклад, до класичних стрижок відносять варіанти: боба, каре, каскаду та драбинки. Для того, щоб більше підкреслити свій образ можна зробити гарне укладання. А якщо у вас ще є і чубчик, то вона дивовижно перетворює вигляд її власниці, роблячи її зовнішній вигляд яскравим, свіжим і незабутнім. Такий вид стрижок вже давно популярний, тому майстри здатні виконати її на найвищому рівні.

Дуже популярні зараз креативні та рвані жіночі стрижки. Такі стрижки відмінно підійдуть для людей з яскравою індивідуальністю, які здатні йти всупереч стандартним законам моди. Креативна стрижка може бути виконана за різною методикою. Наприклад, з одного боку у вас може бути дуже коротке волосся, а з іншого – навпаки, дуже довге. Що стосується чубчика, то в такій стрижці вона може бути дуже короткою, десь один сантиметр, а екстремальніші жінки можуть зробити ще коротше. Такий вид стрижки – для любителя, адже не кожен зможе поміняти свій образ так кардинально. В основному, креативні стрижки можна побачити на подіумі, коли зачіска моделі повинна вигідно відтінити і підкреслити переваги та красу одягу, що демонструє. Креативні стрижки дуже яскраві, зухвалі та стильні, так що їх носити може не кожна людина, але все ж таки знаходяться люди, які хочуть висловитися за рахунок свого зовнішнього вигляду.

Екзотичні види стрижок волосся та творінь перукарського мистецтва, найімовірніше, підійдуть жінкам, які максимально хочуть висловитись із загальної маси людей і які хочуть, щоб на них звертали свою увагу. Такі зачіски підійдуть для молодих дівчат, які не бояться поглядів перехожих. У нашій країні подібні стрижки не дуже поширені, але все ж таки іноді можна і побачити стильну і екстравагантну дівчину з такою зачіскою. Як правило, екзотична стрижка надає її господині яскравості та екстравагантності.