Градуйована стрижка на довгому волоссі

May 11, 2012

Напевно, знайти дівчину, яка б не мріяла про красиве розкішне волосся, практично неможливо. Але, на превеликий жаль, довге волосся не завжди викликає захоплення і захоплення, тому що недоглянуте, з посіченими кінчиками, зібране в непоказний хвостик волосся – навряд чи приведуть когось до захоплення. А зробити їх привабливими та красивими зовсім не складно, достатньо підібрати хорошу стрижку, але при цьому залишити довжину волосся. Градуйована стрижка на довгому волоссі – це саме те, що Ви так довго шукали.


Градуйована стрижка на довге волоссяОстаннім часом така стрижка стала особливо популярною, і все більше модниць можна зустріти саме з такою стрижкою. Градуювання – це спеціальна методика стрижки, коли кінчики волосся розташовуються одні над іншими, при цьому значно збільшується довжина волосся до внутрішньої зони зачіски або на певній ділянці.

Така стрижка на довгому волоссі виглядає дуже незвичайно і красиво, вона надає зачісці додаткового об’єму, і вона здається якоюсь більш пишною, а волосся стає живим. Якщо Ви думаєте, що під час такої стрижки скорочується довжина волосся, то Ви глибоко помиляєтеся, так як зрізаються самі пасма по поверхні Вашого волосся, при цьому створюється об’ємна і пишна зачіска. Градуйована стрижка на довгому волоссі відмінно підійде для дівчат, у яких дуже сухе і тонке волосся. Вона допоможе Вам візуально поліпшити стан волосся, і зробити його більш пишним. Градуйована стрижка допоможе Вам оживити волосся і надати їм чудового вигляду. Така стрижка відмінно підійде тим дівчатам, які хочуть вийти з рамок традиційних зачісок і хочуть хоч якось змінити свою зовнішність. Така зачіска допоможе Вам висловити своє внутрішнє “Я”.

За такою стрижкою дуже просто доглядати, Ви можете акуратно вкласти своє волосся в ретро стилі, або ж накрутити його у великі локони, тоді зачіска здаватиметься ще більшою. Дуже красиво виглядає укладання, яке поєднує в собі м’які хвилі та невеликі прямі пасма. Модна, стильна, сексуальна, динамічна – це ще не всі слова, якими можна охарактеризувати градуйовану стрижку. Вона завжди буде популярною і затребуваною серед володарок довгого волосся. Особливо підходитиме градуйована стрижка володаркам довгого світлого волосся, на них вона виглядатиме більш пікантно і незвичайно.