Вибираємо стильні короткі стрижки 2024

August 30, 2012

Жіночі стрижки цього року набули особливого штриху – це різноманітність стилів. Вони можуть бути як абсолютно гладкими, строгими, так і злегка розпатланими та скуйовдженими. Тобто одну і ту ж стрижку можна вкласти по-різному, надавши їй певного відтінку.

Стильні короткі стрижки 2024 року

Стиль та гармонія

Але, вибираючи стильні короткі стрижки 2024 року, дівчата повинні враховувати і свою зовнішність загалом, і тип волосся, обличчя, і навіть спосіб життя. Наприклад, молодим вчителькам не варто використовувати надто сексуальні стрижки у стилі fashion з рваними лініями та яскравими штрихами. Офіс-менеджери теж повинні зупинити свій вибір на елегантному варіанті зачіски, щоб вона наголошувала на офіційному стилі сфери їх занять. А ось кому роздолля у виборі – це студенткам! Вони лише повинні враховувати свій тип обличчя та структуру свого волосся. Адже відомо, що для довголиця краще використовувати зачіски з чубчиком – це візуально вкоротить риси обличчя. Чубчик може бути виконаний у різних варіантах: бути гладким, зачесаним на бік з надвисочної лінії голови, або злегка скуйовдженим, піднятим за допомогою сильного фіксуючого лаку і фена.

Також стильні короткі стрижки 2024 року припускають використання різних по довжині ліній окремих пасм. Вони можуть несподівано звисати на тлі чіткого контуру біля скроні або з середини потилиці. Пасма ці для підкреслення стилю можна пофарбувати в інший колір, який буде контрастувати з основним. Непогано виглядає зачіска, побудована на контрасті довжини локонів: наприклад, волосся на потилиці дуже коротке, а «шапочка» і чубок залишаються довгими.

Екстравагантним коротким і рваним пасмам по контуру голову з майже голеними потилицею та скронями можуть віддати перевагу сміливі та енергійні натури, для яких головне – епатаж. Тут буде складно залишитися непоміченою. Такі варіанти вважаються клубними, тому до їх вибору треба підходити молодим дівчатам обережно, щоб не перестаратися у підборі свого стилю. Раптом екстравагантність – це не ваше!

Ну, а шанувальниці ретро без проблем можуть зробити собі стрижку в цьому стилі. Мода завжди примхлива, і вона ніколи не буває забудькуватою: час від часу повертається до пройдених етапів. Так і цього року: гладкі рівні лінії, чіткість контуру – основний мотив 30-х років минулого століття. З такою зачіскою в наші дні є можливість виглядати модною, стильною, а головне – відчувати гармонію у всьому.