Вибираємо модні стрижки осінь зима 2024-25

November 23, 2012

До зими волосся треба дати відпочити від літніх завивок та застосування різних лаків. Для цього можна зробити стрижку, щоб укоротити відрослі локони. Вибір відповідної зачіски залежить від бажання панянки та її типу обличчя та фігури. У каталогах «Наймодніші стрижки осінь-зима 2024-2025» є багато варіантів зачісок, які цього сезону рекомендується робити.

Краса вимагає зусиль

Модні стрижки осінь-зима 2024-2025

Щоб і взимку виглядати на всі сто, необхідно ретельно стежити за своїм волоссям і регулярно зістригати посічені від постійного застосування гарячих щипців або бігудів кінчики. Цю процедуру можна поєднати із модельною стрижкою. Зараз багато стилістів запевняють, що цього зимового сезону актуальні «драбинка» та «каскад».

Такі моделі виглядають дуже красиво, але за умови їхнього правильного моделювання. “Прилизаність” прямих локонів при таких стрижках не рекомендується. Для надання їм обсягу необхідно використовувати мус, різноманітні пінки або лаки. Техніка укладання в такому разі буде нескладною: на вологе волосся треба нанести фіксуючий засіб і за допомогою круглої гребінця та фена створити об’єм. До речі, застосовувати занадто гаряче повітря небажано.

Можна також цього сезону зробити асиметричну стрижку на прямі пасма. Варіантів асиметрії може бути кілька: нерівні віскі (біля вух коротше, а передні пасма довші), різні пасма в чубчику, або коса лінія чубчика із захопленням скроневої частини локонів. Таку асиметричну стрижку теж треба вміти укладати і використання фіксуючих гелів або пінок обов’язково. Тоді її форма завжди буде ідеальною.

Цікаві модні стрижки осінь-зима 2024-2025 та на середню довжину волосся. Подовжене каре або “сесон” актуальні всі сезони, але можна внести в них і деякі цікавіші штрихи. Наприклад, зробити рвану чубок або її філіровку. До речі, чубчик можна зробити основним штрихом до всієї зачіски, акцентувати саме на ній увагу. Її можна подовжити за рахунок вкорочування скроневих і потиличних локонів або надати їй деяку недбалість рваними пасмами.

Також не варто в зимовий сезон забувати і про догляд за волоссям, стрижка – один із найпростіших способів. Але разом з цим хоча б раз на місяць треба робити маски з реп’яхової олії та екстракту кропиви або касторової олії та кефіру. Тоді до весни, коли будуть зняті теплі шапки, волосся не буде змученим за зиму тьмяним, тонким, ламким пасом.