Види жіночих стрижок для жінок середнього віку

April 10, 2012

З завмиранням серця ми йдемо до перукаря і хочемо кардинально змінити свою зовнішність, але ми навіть не здогадуємося, яка велика кількість стрижок зараз існує. Умовно їх можна розподілити на такі види жіночих стрижок: стрижки на волосся середньої довжини, стрижки на волосся короткої довжини і волосся довгої довжини. Не кожна жінка може розлучитися з косою, яку вона так довго ростила і доглядала її. Але, на жаль, більшість таких жінок навіть не підозрюють, як за допомогою стрижки можна змінити свій зовнішній вигляд, і, звичайно ж, лише на краще.

Жіноча стрижка для короткого волосся

Завдяки короткій стрижці можна кардинально поміняти свій зовнішній вигляд. Добре підібрана стрижка здатна приховати деякі недоліки шиї та обличчя, і при цьому все це потрібно зробити з урахуванням структури та типу обличчя. На короткому волоссі можна зробити велику кількість стрижок. Наприклад, можете залишити пасма різної довжини, їх можна укласти за своєю перевагою та залежно від настрою. Якщо у вас довге і витягнуте обличчя, можна зробити стрижку, яка візуально допоможе його розширити. Для цього довжина волосся повинна бути на рівні мочок, або вух. У такому випадку, найбільше вам допоможуть довгі пасма, які випущені біля скронь, а також не забувайте про довгу чубчик.

Жіночі стрижки середньої довжини

На сьогоднішній час жіночі стрижки для волосся середньої довжини вважаються найпопулярнішими, оскільки ця довжина волосся дає жінці можливість часто змінювати свій зовнішній вигляд. Наприклад, волосся можна заколоти красивою заколочкою, або ж зробити романтичний образ, накрутивши його на невеликі бігуді. Довжина волосся для таких стрижок повинна бути від середини шиї і до плечей. Види жіночих стрижок на волосся середньої довжини дуже різноманітні, так що кожна жінка може підібрати для себе найбільш вдалий варіант. Якщо ж вона не може визначитися з різноманітним вибором стрижок, тоді в цьому їй повинен допомогти стиліст, підібравши хорошу стрижку, враховуючи тип волосся та форму обличчя.

Жіночі стрижки на довге волосся

Дуже багато жінок середнього віку вважають, що зачіски на довге волосся підходять тільки молодим дівчатам, але вони глибоко помиляються, адже правильно підібрана стрижка здатна перетворити будь-яку жінку і не важливо, скільки їй років. Зробити зачіску на довге волосся набагато складніше, ніж на коротке волосся, але це того варте.

І насамкінець, під час вибору зачіски для жінок середнього віку потрібно враховувати не вік, а сам тип обличчя.