Види стрижок на середнє волосся 2024 року

April 15, 2012

Якщо ви хочете перетворитись, і в новому році кардинально поміняти свій образ, тоді вам варто звернути свою увагу на види стрижок на середнє волосся 2024 року. Цього року основний акцент робиться на натуральний колір волосся, а також його сяйво та природний блиск. Саме тому більшість жінок всього світу вибирають стрижку на середнє волосся, так як вона демонструє всю красу доглянутого волосся. Традиційними стрижками на середнє волосся вважаються: каскад, боб, і довге каре. У моді також різноманітні чубчики, пасма та асиметрія.

Тепер давайте розглянемо кілька варіантів стрижок на середнє волосся. Однією з найпоширеніших і найвідоміших можна назвати стрижку каскад. Таку стрижку можна назвати однією з найуніверсальніших. Стрижка каскад відмінно підійде всім типів волосся, і навіть варіанти її укладання дуже різноманітні. Волосся такої стрижки може бути відрізане дуже ніжно і м’яко, може бути зачеплене тільки їх кінчики, або ж навпаки – стрижка може бути агресивною та екстравагантною.

Стрижка боб для середнього волосся також дуже популярна. Такий вид стрижки виглядає елегантно, і здатний надати жінці особливої вишуканості. Особливо стрижка боб виглядає на густому і прямому волоссі. Для стрижки боб відмінно підходить мелірування та колорування окремих її пасм. Стрижка боб може бути до плечей, або злегка прикривати вуха. Деякі стилісти, які люблять експериментувати, пропонують цього сезону трішки відкрити вуха у цій стрижці. Граючи з довжиною волосся, можна підкреслити овал обличчя, і таким чином приховати недоліки. Для молодих дівчат підійде асиметричний біб.

Одна з найдавніших стрижок, яка не втрачає своєї популярності, можна назвати – каре. Така стрижка ніколи не виходить із моди, і, на думку фахівців, буде популярна ще багато сезонів. Крім традиційної класики, цього року буде популярна стрижка у стилі гранж, каре з градуйованими пасмами, наявність чубчиків у стрижці різної довжини та асиметрії. Асиметричні стрижки мають особливу популярність цього сезону, коли одна сторона довша, ніж інша. Така зачіска не має, якихось сходів, і якихось рваних кінців.

Креативні стрижки на волосся середньої довжини – це дуже сміливі та яскраві зачіски на базі традиційних форм, які створені за новою технологією стрижки. Такі стрижки не можуть не сподобатися молоді.

Види стрижок на середнє волосся дуже різноманітні, так що на них варто звернути свою увагу під час вибору.