Види коротких стрижок за формою обличчя

April 11, 2012

Усього лише сторіччя тому жінці для того, щоб носити коротку стрижку, потрібно чимало зусиль і мужності, адже раніше для всіх оточуючих короткі стрижки – це було щось надприродне. Сьогодні стрижки на коротке волосся вже цілком звична справа, і зрідка жінка хоче поміняти свій образ і відрізає волосся до лінії підборіддя, а в деяких випадках стрижки бувають і коротшими.

Ви вважаєте що вже «дозріли» для короткої стрижки і починаєте замислюватися над варіантом, який вам найбільше підійде? У такому випадку обов’язково врахуйте, що стрижка на коротке волосся дуже підкреслює форму і риси обличчя. І тому вони підходять далеко не всім. Але, звичайно ж, якщо у вас ідеальна форма обличчя овальної форми і відмінна шкіра, то в такому разі можна спробувати поекспериментувати і вибрати відповідну стрижку, тим більше що види коротких стрижок зараз дуже різноманітні.

Іноді слід стригтися коротко з тієї причини, що структура волосся була зіпсована, наприклад, завивкою. У такому разі перед тим, як підбирати стрижку, вам потрібно проконсультуватися зі стилістом.

Якщо у вас обличчя овальної форми, то ви можете підібрати будь-яку коротку стрижку навіть таку, яку багато людей вважають екстремальною – це коли на голові залишається міліметр волосся. Таку стрижку ще називають їжачок. Вона дуже проста і не вимагає до себе догляду та щоденного укладання, лише необхідно раз на два тижні підрівнювати її.

Для власниць круглого типу обличчя, краще підібрати стрижку, коли на маківці більше волосся, ніж з боків. Така стрижка візуально подовжує форму обличчя і виглядає дуже стильно і гармонійно.

Якщо у вас витягнуте обличчя, то у такому випадку коротка стрижка вам просто потрібна. У такій стрижці обов’язково має бути чубчик, чи коса чи пряма, яку вибрати це вже залежить від ваших уподобань. Волосся, яке знаходиться з боків потрібно завивати, таким чином, ваша стрижка буде виглядати більш об’ємною і вона допоможе вам приховати деякі недоліки обличчя.

Жінки, які мають тип обличчя у формі груші, часто вибирають таку стрижку як боб, і це правильний вибір. У такій стрижці верхівка об’ємна, так що це візуально загладжує різницю між нижньою та верхньою частиною голови.

У випадку, якщо у вас дуже густе або кучеряве волосся тоді при виборі стрижки потрібно враховувати і тип волосся. Види коротких стрижок дуже різноманітні, у кожній є якась «родзинка», яка здатна надати жінці стилю та вишуканості.