Жіночі стрижки середньої довжини: стиль і комфорт для кожного образу

August 20, 2012

Середня довжина волосся – це оптимальний варіант для дівчат, які хочуть виглядати жіночно та сексуально, і при цьому дуже ніжно. З таким волоссям простіше моделювати різні варіанти укладання на всі випадки життя: візит до начальства, похід на природу, зустріч з однокласниками/однокурсниками або побачення. У каталогах перукарень можна знайти універсальні жіночі стрижки середньої довжини волосся, які підходять до будь-якої події. Головне – підібрати собі саме ту зачіску, яка найкраще відповідатиме Вашому стилю.

Краса – це гармонійне поєднання деталей у стилі

Дівчата при виборі стрижки повинні завжди підходити до цієї справи серйозно, неупереджено оцінивши свій образ, свої риси обличчя та тип волосся. Тоді зроблена зачіска не виглядатиме безглуздо і негармонійно. Якщо молоді леді воліють носити середньої довжини волосся, вони повинні зупинитися на видовженому карі без чубчика. За умови, що обличчя у них кругле. При довгому обличчі каре краще зробити з густою чубчиком, що прикриває лінію брів або асиметрично спадає вздовж обличчя.

Стрижки для хвилястого волосся середньої довжини

Власницям хвилястих локонів добре стригтися під форму U. Сам процес моделювання форми починається безпосередньо з лінії підборіддя та потилиці. Надавати додатковий обсяг за допомогою шарів або філіровки при такому волоссі не варто. Виходить універсальна стрижка, яку можна моделювати щоразу по-новому, застосовуючи різні шпильки, блиски або обручі.

Стрижки на пряме волосся середньої довжини

Дівчата, які мають тонкі м’які прямі локони, вибираючи з каталогу «Модні жіночі стрижки середньої довжини волосся», можуть зупинити свій вибір на «драбинці», «каскаді» або ретро. Але тут треба враховувати тип обличчя. Круглолицим підійдуть стрижки з відкритим чолом та довгими бічними пасмами. Тим, у кого довгасте обличчя, краще зробити пишну чубок до лінії брів і вкоротити пасма біля скронь. Звичайно, найкраще порадитися зі стилістом. Він, оцінивши цілісний образ клієнтки та відзначивши її недоліки/достоїнства, може запропонувати правильний варіант. Хоча і стилісти бувають різні, тому сліпо довірятися їм не варто, якщо ви відчуваєте, що стрижка, що пропонується, Вам не підходить. Якщо немає бажання ризикувати, то можна зробити класичне каре на «ніжці» або без неї та укладати його так, як вимагає ситуація. Ця зачіска універсальна, тому внести до неї додатковий освіжаючий штрих завжди можливо.