Стрижки для високого чола. Яка зачіска найкраще буде вам личити?

May 9, 2012

Великий високий лоб – скоріше прикраса для дівчини, ніж недолік. Кілька століть тому, у середні віки, високий лоб вважали ознакою краси, достатку та витонченості. Але, на жаль, до нашого часу все змінилося, і деякі дівчата вважають, що таку гідність найкраще приховати. З цією проблемою дуже легко можуть впоратися чубчики, тому уважно розгляньте своє обличчя, вивчіть його і підберіть ідеальні стрижки. Стрижки для високого чола можуть бути різноманітними, так що з вибором у Вас не буде проблем.

Основною, і, мабуть, найголовнішою деталлю зачіски для високого чола є чубчик. Так, все не так просто, як здасться Вам на перший погляд! Тому, якщо не любите свій високий лоб, то найкраще закрийте його чубчиком. А який саме? Для початку вибирайте її виходячи з форми обличчя та типу вашого волосся.

Якщо Ви володарка овальної форми обличчя, то можу з упевненістю сказати, що Вам дуже пощастило, тому що Вам підійде будь-яка зачіска та будь-яка чубчик. Пряма чи коса, філована чи не філована – це вже вирішувати лише Вам. Для подовженого і худого обличчя найкраще вибрати так звану сучасну французьку чубок. Вона пряма та дуже пишна, довжина її може бути до брів.

Для високого лоба стрижки можуть бути як короткими, так і довгими. Добре буде виглядати класичний боб, або ж подовжене каре. Власницям довгого волосся дуже навіть пощастило, тому що їм підійдуть різні драбинки та гравіювання.

Більшість стилістів та професійних перукарів радять дівчатам з дуже густою чубчиком зачісувати її назад. Таким чином, Ваша особа відволікатиме увагу від високого чола. Але такий, начебто, простий метод підходить не всім. Не рекомендується застосовувати, якщо форма вашої особи подовжена. Так як навіть невелике начісування може зробити обличчя взагалі нескінченним і дуже довгим.

Хотілося б згадати і дати пораду тим дівчатам, у яких кучеряве волосся. У такому випадку чубчик з кучерями виглядає не дуже презентабельно, і Вам, швидше за все, буде не дуже комфортно почуватися з чубчиком, так як її потрібно постійно залагоджувати і вирівнювати. У такому випадку Вам краще обійтися без неї. Завдяки пишності Вашого волосся, високий лоб буде непомітним, так що можете не хвилюватися з цього приводу.

У принципі, я вважаю, що до високого чола не варто так старанно підбирати стрижки. Не такий це вже й недолік, щоб намагатися так старанно приховувати його. Але якщо Ви вважаєте навпаки, то вперед вибір стрижок зараз просто величезний.