Наснилася уві сні стрижка? Значить, настав час змінювати свій образ!

April 17, 2012

Більшості жінок, якщо наснилася уві сні стрижка, то, на їхню думку, це може віщувати лише горе. Але давайте подивимося на цю ситуацію з іншого боку, і не звертатимемо уваги на старі передбачення, в які зараз мало хто вірить. Можливо, цей сон віщував тільки те, що вам потрібно просто підстригтися та кардинально поміняти свій образ.

Давайте розглянемо кілька варіантів стрижок, і до якого типу обличчя вони підійдуть найбільше, щоб вона була дійсно дуже красивою, і щоб ви нею підкорили всіх оточуючих. Напередодні нового сезону, жінки починають вивчати нові стрижки та тенденції в моді, але, на превеликий жаль, якщо стрижка дуже красива і модна, то це не означає, що вона вам дійсно підійде. Підсумкових варіантів для того, щоб вирішити таку проблему два: або ходити зі старою зачіскою, яка вже не дуже модна, або ж підстригтися під ту стрижку, яка подобається, але перед цим потрібно порадитися зі спеціалістами, для того щоб не зіпсувати свій зовнішній вигляд. А що зробити, якщо стрижка не йде? Терпіти на собі погляди перехожих? Звичайно ж ні! Наразі модні стилісти пропонують найкращі зачіски цього року для всіх типів обличчя. Але перш ніж вибрати стрижку, потрібно дізнатися якого типу у вас обличчя: довге, овальне, квадратне, трикутне або грушоподібне.

Якщо у вас овальне обличчя, то можу з упевненістю сказати, що вам дуже пощастило, тому що до такого типу обличчя підходять майже всі стрижки. Жінки, які мають овальне обличчя, можуть експериментувати зі своєю зовнішністю стільки, скільки буде завгодно, і що найважливіше, будь-яка стрижка личить. Для таких стрижок відмінно підійде чубчик на півособи, або взагалі відмовитися від неї. Якщо у вас коротке волосся, то можна вибрати стрижку каре, якщо ж середнє, то в такому разі найкраще вам підійде стрижка бобів.

Жінкам з квадратним типом обличчя, потрібно якнайкраще заокруглити його. Для них відмінно підійде довга стрижка з чубчиком навскіс, або без неї. Стрижка боб чудово виглядатиме до такого типу обличчя.

Що стосується обличчя грушоподібної форми, то його зустріти можна не так часто, але все ж таки буває. У цьому випадку у жінок чоло дуже вузьке, а вилиці навпаки широкі, саме тому потрібно підібрати стрижку, яка візуально розширюватиме лоб, і приховуватиме вилиці. Найкращим варіантом для такого типу обличчя, буде зачіска сходами від верхівки. Вона допоможе приховати деякі недоліки.

Так що шановні жінки, якщо вам наснилася уві сні стрижка, то це перший сигнал до того, що потрібно змінюватись і змінюватись.