Чарівні стрижки осінь зима 2024-2025

August 30, 2012

Осінь у природу вносить свої мотиви, які підкреслюють красу дивовижної пори року. У цей період під час сонячного дня соковитішими стають фарби, чарівно перетворюються міські сквери та ліси. Також змінюються і жінки. Вони теж відбуваються зміни у душі, що набуває осіннє умиротворення, а й у зовнішності. Яскравий одяг змінюється на спокійніший, макіяж теж робиться не таким помітним. І, природно, що й зачіска зазнає зміни.

Стрижки осінь зима 2024-2025

Осіння чарівність

Дівчата, які прагнуть дотримуватися примхливої моди у всьому, в осінньо-зимовий період сильно переживати не варто щодо вибору стрижки осінь зима 2024-2025. Перукарі-модельєри на ці сезони вирішили нічого екстравагантного не вигадувати, а зупинилися на моделюванні вже звичних для молоді зачісок. Наприклад, у традиційні косички були внесені такі зміни: кінці стали робити звуженими; або з однієї коси пасе десяток; або створюються бічні тоненькі косички і забираються в хвіст і т.д. Але все це застосовується на довге волосся.

Прихильницям стрижок стилісти пропонують всю ту ж асиметрію: вона може виражатися в чубчику, або в лініях за контуром голови, або лише в окремих пасмах. Непоганим варіантом осінньо-зимової стрижки є “класика” – каре, різні моделі “боб”, “сессун” та інші. Довжина волосся при цьому може бути будь-якою: від дуже коротких до плечей. Кожна дівчина знає, яка краще їй іде зачіска, тому зможе підібрати собі з модельних каталогів «Сучасні стрижки осінь зима 2024-2025» будь-який варіант, що сподобався. Єдине, що треба врахувати при цьому: у холодному сезоні можна сміливо експериментувати з локонами. Красиво укладені «хвилі» зараз є невід’ємною рисою оригінальної та модної стрижки. Щоправда, на короткому волоссі складно зробити химерний локон. Але є й тут вихід – надати об’ємності чубчику чи всій «шапочці».

Також добре виглядатимуть ретро-стрижки у стилі тридцятих років минулого століття. Але їхній нюанс у тому, що треба вміти підібрати колір. У ті часи був модний чорний. Хоча такий відтінок подобається не всім дівчатам, особливо натуральним блондинкам, тому їм можна не експериментувати, а зупинитися лише на самій стрижці. Тим більше, стилісти радять зберігати у всьому природність, як це відбувається і в природі. Таким чином, зберігши природність і стиль, можна виглядати навіть у вогкий день елегантно і чарівно.