Модні варіанти стрижки каре цього сезону

March 8, 2012

На сьогодні стрижка каре користується особливою популярністю, оскільки вона вважається однією з наймодніших і універсальних стрижок, яка підходить усім без винятку, як молодим дівчатам, так і старшим жінкам. Вона була популярна ще в Стародавньому Єгипті під час уряду Клеопатри і що найцікавіше стрижка каре не здає своїх позицій і до нашого часу. Сьогодні на багатьох показах відомих дизайнерів можна побачити різні варіанти стрижки каре, а також у багатьох салонах світу практикують такий вид стрижки.

Стрижка каре – це коли волосся зрізається по одній лінії саме в такій зачісці. Тому такий вид зачіски візуально надає обтяженню волоссю, і воно здається дуже густим. Саме тому навіть найтонше волосся візуально починає здаватися більш здоровим і важким, ніж воно є насправді. А якщо у вас густе волосся, то стрижка каре стає ще більш шикарною та вишуканою.

Зараз існує багато сучасних технік та різних стилів для стрижки каре будь-якого типу волосся. Отже, варіанти стрижки каре.

Стрижка класичне каре с чубчиком

Найпопулярнішим видом вважається класичне каре з чубчиком на довге та середнє волосся. Якщо ви володарка гладкого та блискучого волосся, то така стрижка вам, безсумнівно, підійде. Сучасні варіації такого каре можуть бути різні, наприклад, з подовженими передніми пасмами, або підстригти чубчик у більш сучасних стилях і така зачіска внесе нове амплуа у ваш вигляд.

Каре з чубчиком для кучерявого волосся – це інший вид стрижок каре

Стрижка каре с чубчиком для кучерявого волоссяЯкщо у вас кучеряве волосся тоді класичне каре з чубчиком вам дуже підійде, так як завдяки сучасним засобам для укладання та фену можна зробити модну та стильну зачіску створивши чарівні локони, або хаотичні кучері. Також зараз не менш популярною вважають стрижку каре без чубчика.

Стрижка каре без чубчика

Над таким видом стрижки можна постійно експериментувати, оскільки ви можете зробити стрижку каре або дуже коротку, або подовжену, у тому числі дуже модною зараз вважають асиметричну стрижку. Що стосується проділу, то він може бути як на боці, так і посередині голови. Де він у вас буде, це вже залежить від вашого стилю, а також від форми обличчя.

Якщо ви стильна жінка та любите поекспериментувати над своєю зовнішністю, тоді вам чудово підійдуть

Креативні варіанти стрижок каре

Креативні варіанти стрижки кареДо таких стрижок можна віднести трапецієподібне коротке каре, а також класичне пряме каре”. В основному такі види стрижок можна побачити на подіумах відомих модельєрів. Стрижка каре – це динамічність та багатофункціональність, стильність та елегантність. Кожна дівчина може підібрати для себе найкращий варіант каре відштовхуючись від своїх смаків та форми обличчя.