Модні стрижки 2024

July 13, 2013

З кожним роком мода на зачіски все більше вражає своєю різноманітністю та мінливістю. 2024 приготував багато сюрпризів для цінителів найсучасніших зачісок. Однак золота середина має бути у всьому, і в підборі зачісок теж. Виходьте, в першу чергу, з форми вашого обличчя, чи зручно вам ходитиме з такою зачіскою, вашого кольору волосся, а не з того, що ця зачіска знаходиться в ТОП-5.

Отже, якщо ви хочете знати, яка стрижка модна цього року, зверніть увагу на цей список:

 1. Каре

  Ця зачіска, як стара добра чорна сукня Коко Шанель, ніколи не втратить свій шик. Усі різновиди каре цього року матимуть успіх, проте особливо цікавим стилісти вважають квадратне каре. Цей стиль передбачає, звичайно ж, наявність чубчика, бажано прямого і густого, можливо, трохи з підкрученими кінчиками з боків.

 2. Асиметрія

  Перш ніж робити таку екстравагантну зачіску, ви повинні розуміти, що володарка такої стрижки має виглядати завжди бездоганно, бути впевненою та незалежною. Виграшно виглядатиме асиметрія за будь-якої довжини волосся, головне цікаво обіграти форми. Також саме ця зачіска зможе приховати маленькі недоліки вашого обличчя: пухкі щічки, непропорційно маленькі чи великі очі, ніс, губи.

 3. Хвилі

  Легкі хвилі завжди вважалися дуже жіночною, вишуканою зачіскою, від якої віє легким фліртом та спокусою. Однак, як не дивно не так вже й легко досягти ніжних хвилястих локонів, що спадають на плечі, а не закручених і стирчать на всі боки пасм. Для того, щоб образ милої, приємної леді вдався, слід на вологе волосся нанести будь-який засіб для укладання (але обов’язково якісний). А потім висушити феном, після чого закріпивши лаком. Стрижка з хвилястим волоссям буде випромінювати гарний настрій, свіжіти і гармонію.

 4. Човник

  Цього сезону чубчик виходить на передній план. Тепер це не просто деталь, а основний елемент будь-якої стрижки. У 2013 році в моду увійшли дуже різні чубчики: довгі, короткі, рівні, кучеряві, проте головне, щоб вони були густими. Також особливо цінуються асиметричні чубчики, які вигідно підкреслюють форми вашої особи.

Стрижки цього сезону можуть набувати найнезвичайніших форм, що допомагає кожному виділитися по-своєму. Яка модна стрижка? Насправді вирішувати тільки вам, а вищезазначені поради лише невелика орієнтування для вашого модного і красивого життя.