Модельні короткі стрижки: експериментуйте з образами та трендами

July 7, 2012

Якщо вже набридло сушити і укладати довге волосся, годинами намагатися його розчісувати і робити слухняним – настав час шукати образи для короткого волосся. Сховайте свої інструменти подалі і почніть радіти свободі та легкій недбалості короткого волосся. А маленькі хитрощі стануть для вас добрими помічниками.

Модельні короткі стрижки

Сьогодні модельні короткі стрижки займають міцнішу позицію на Олімпі моди, ніж будь-коли. Якщо, наприклад, виникло бажання отримати гладкий і шовковистий ефект, варто лише змішати бальзам з легкою сироваткою, і ви чарівні. Виконавши таку легку процедуру, з’явиться реальний шанс звабити будь-якого чоловіка.

Спробуйте себе в інших образах. Різні стихії, вихори подій історії, все що завгодно може надихнути на експерименти.

Жінка – вамп

Окутана містикою перетворитися з будь-якої скромняжки, якщо зробити кілька вкраплень синювато-чорних пасмів у звичайний блонд. Доповніть себе графічним макіяжем темно-сірих тонів. А драматичність висловіть густим підведенням для очей.

Жінка – леді

Вона саме втілення лондонського стилю. Педантичність, строгість і вірність традиціям можна переплести з новими тенденціями, отримуючи той самий образ у сучасній інтерпретації. А це вже індивідуальність.

Жінка-версаль

Класика не виходить із моди ніколи. Мідно-золотисті кінчики стрижки ідеально поєднуються з червоним оксамитовим костюмом наїзниці. Вільяться в цей образ лялькові вії, що надають погляду млосності.

Жінка – схід

Синтез східної загадковості та слов’янської неповторності. Непомітний макіяж, чіткі контури очей, і обов’язково довгі вії.

Ідеальним аксесуаром, що прикрасив модельні короткі стрижки, стане чубчик. Міні крихітна – ідеально підходить для маленьких облич із милими рисами. Звичайна, прямолінійної форми, гармонійно впишеться в подовжену особу, візуально вкорочуючи її.

Поекспериментуйте у цьому варіанті, закруглюючи за віскі краю. Коса чубчик, що звисає на бік, ідеально підходить до круглих облич. У виграші вона буде розпатлана або злегка градуйована. Відмінний засіб для гламурних дівчат – унікальна гладкість. Цей варіант зручний тим, хто не любить метушні з укладаннями. Тут найкращими помічниками стануть випрямляючі бальзами та спреї для блиску.

А наприкінці хотілося б відзначити: які б модельні короткі стрижки ви не обирали – це лише зовнішній прояв краси. Основна перевага – чудовий внутрішній світ.