Літні модні молодіжні стрижки

April 6, 2012

Мода на стрижки так стрімко розвивається, що за нею просто неможливо наздогнати. Зараз дуже часто можна спостерігати за тим, як дівчата біжать до перукарні і хочуть відрізати своє довге волосся. Вони вважають, що їм буде так набагато краще, але в цьому їхня найбільша помилка, адже модні молодіжні стрижки на довге волосся завжди були актуальними. Краще всього просто коригувати свою стрижку під моду, і знаходитися завжди в центрі модних тенденцій, ніж відрізати своє волосся, а потім місяцями чекати поки воно відросте.

Так як літо, дівчата хочуть кардинально змінити свій образ, але при цьому не хочуть відрізати своє волосся. У такому випадку, можна знайти дуже простий вихід – довжину волосся залишити таких же розмірів, а саму чубчик можна трошки підкоригувати для того, щоб він не виглядав як у 90-ті. Зараз в інтернеті, у різних молодіжних журналах можна знайти багато варіантів фотографій чубчика. Завдяки їй ви зможете не тільки поміняти свій образ, а й надати своїй зачісці стиль. Новий образ можна створити завдяки густому чубчику, при цьому сама довжина волосся не змінюється, і вона залишається такою ж, як і була. Така чубчик має бути дуже густим, а довжина його має бути нижчою за рівень брів.

Якщо ви зібралися на вечірку, або дискотеку, то чубок можна вирівняти і зафіксувати лаком. Для більш ділового стилю вам потрібно волосся заколоти з боків, але при цьому чубчик чіпати і якось міняти не потрібно. Така густа чубчик чудово виглядає з зачіскою на кшталт хвоста коня. Вона виглядає дуже привабливо і що найголовніше – модно.

Кілька років тому з’явилася мода на довге та рівне волосся. Зараз такою зачіскою вже нікого не здивуєш, якщо тільки не спробувати її якось змінити або змінити. Наприклад, можна зробити таку стрижку як “каскад”. У такій зачісці верхні пасма волосся коротші, ніж нижні. Така стрижка підійде для молодої та енергійної дівчини. Щоб трошки перетворити таку стрижку, можете зробити косу чубок, популярність якого останніми роками дуже стрімко зростає. Така стрижка виглядає дуже стильно і вам не потрібно буде щодня її укладати.

Загалом вибір зачісок зараз дуже великий, але яку саме вибрати – вирішувати тільки вам. Але потрібно пам’ятати один важливий момент, що під час вибору не варто забувати, що у кожної дівчини структура волосся різна, тому якщо ви десь побачили модні молодіжні стрижки, то це ще не означає, що вона вам також підійде.