Креативні стрижки 2024 – це творчість майстрів

August 7, 2012

Бути завжди неповторною та чарівною – це мрія багатьох милих дам. І тому вони так старанно стежать за модними тенденціями навіть у перукарському мистецтві. Цього року популярні багато зачісок, і ті, які були сучасні в п’ятдесяті роки. Але поряд із класикою та ретро, на хвилі популярності знаходяться і креативні стрижки 2024, які внесли у різноманіття стилів та свій штрих.

Креативні стрижки 2024

Креатив – це творчість

Для художника чисте полотно – це своєрідний майданчик, за допомогою якого він може висловити свої ідеї чи думки. А перукарю, щоб втілити свої фантазії, потрібна чиясь гарна шевелюра. З довгим волоссям можна створити воістину королівські зачіски з короною-косою або повітряними локонами. А ось із короткими – «розгулятися» не так просто, хоча в умілих руках справжнього майстра навіть на тонких м’яких пасмах можна створити модну та оригінальну зачіску. Використовуючи певні техніки зняття «зайвих» локонів, справжній професіонал у креативні стрижки внесе своє поняття стилю та шарму. І тому, якщо юна леді хоче виглядати оригінально на вечірці чи весіллі, їй треба шукати салон краси, де є майстри з креативних стрижок. І бажано юній модниці треба самій хоча б визначитися, якою вона хоче бути: сексуальною, вітряною, жіночною чи «емо».

Творчість має бути вибірковою

Варіантів творчого підходу до стрижки багато, тому підібрати, наприклад, суворо «рваний» боб практично неможливо. У кожному варіанті є щось своє, неповторне та оригінальне. Все залежить від техніки стрижки: з вистригами по скронях або потилиці, пойтингом, пойнткатом або точковим зрізом, а також і від образу клієнтки салону краси. Так як перукар під час роботи повинен враховувати не лише побажання клієнтки, а й тип її обличчя, структуру волосся, образ дівчини, її характер, вік. Адже що добре для старшокласниці, ніяк не підійде офісному секретареві чи вчительці. Тому творчість має бути вибірковою навіть у перукарському мистецтві. І якщо модниця будь-що хоче зробити собі щось із каталогу «Сучасні креативні стрижки 2024», а майстер бачить, що вибір невдалий, то в даному випадку він має стати на якийсь час психологом, щоб запропонувати клієнтці інший варіант, більше відповідний. Тим більше, яка б не була зачіска, класична чи креативна, вона має виглядати не лише стильно, а й якомога природніше.