Короткі стрижки драбинкою: техніка, стилі та догляд

December 20, 2014

Стрижка коротка «драбинка» підійде до будь-якого типу обличчя. Жінки з коротким, довгим волоссям часто роблять цей вид стрижки. Вона дуже популярна у представниць слабкої статі через свою практичність. Вона не має певних стандартів і до кожної клієнтки потрібен індивідуальний підхід. Ми розглянемо всі види цієї стрижки та особливості її створення. Подивіться відео стрижки короткої драбинки, щоб зрозуміти її технологію. Також бажано в модних журналах подивитися короткі жіночі стрижки драбинкою, фото готових робіт.

Відмінні риси стрижки драбинки

Лісенка є певною технологією стрижки. Особливості стрижки драбинки на коротке волосся в тому, що на скронях і на потилиці локони зрізані вертикально. На маківці їх роблять найкоротше. Потім кожне наступне пасмо стрижеться трохи довше попереднього. Волосся відтягується по контрольному пасму вздовж голови. Щоб зробити стрижку на короткому волоссі, стригти починають з верхівки і вниз. Іноді стрижку драбинки роблять не по всій голові. Стригуть волосся на чубчику, з обох боків, навколо обличчя, на потилиці. Якщо потрібно перейти на асиметрію, то застосовують також цей вид стрижки.

Ефектний результат від стрижки короткої драбинки з чубчиком для локонів невеликої довжини з різноманітними видами челок. Це асиметричні, густі, а також прямі чубчики.

Укладання волосся після стрижки

Укладають зачіски за допомогою відповідного гелю. Гелі можуть бути дуже різні. Гелем користуйтесь і самі вдома. Вибираючи фірму виробника, потрібно враховувати, що великі компанії з виробництва косметичних засобів не заощаджуватимуть на їх складових. Дешевизна гелю може свідчити про його недостатню якість. Дізнайтеся спочатку, як довго даний виробник працює на ринку продажів. Подивіться в інтернеті його обсяги продажу та відгуки про продукцію, що продається.

Чим частіше гель згадується в інтернеті, тим більше вона популярна і затребувана. Якщо про нього мало згадується, то не варто купувати такий гель. Також можна використовувати віск для збереження бажаної форми. Наноситься він або на окремі локони, або на чубок. Легкими рухами пасма потрібно прокрутити чи випрямити. Чубчик при цьому можна заколоти красивою шпилькою з камінням.

Наприкінці сушить волосся феном теплим повітрям. При цьому потрібно користуватися різними насадками, щоб надати бажану форму зачісці. Ще для укладання волосся використовують мус. Мусом ви також можете користуватись у побуті після стрижки. Він надає потрібного напрямку волоссю і надає об’єм зачісці. Волосся вирівнюють праскою. Це для тих клієнток, які хочуть випрямити локони. Наприкінці волосся бризкає лаком для волосся і спреєм для надання їм блиску.

Стрижки на коротке волосся

Якщо у вас овальне або кругле обличчя, перукарі радять нанести на локони мус сильної фіксації. Після цього волосся просушити феном. Потрібно витягнути локони великою круглою щіткою. Коли волосся висохне, зачесати його назад. Дані укладання дуже швидко зробити. Вони спрямовані на те, щоб волосся зберігало об’єм.

Як доглядати за стрижкою коротка драбинка?

Волоси потребують термозахисту перед прийняттям теплових процедур. Їх обробляють кондиціонерами для волосся та різними маслами.

Гарячими ножицями бореться з кінчиками волосся, що січеться. Роблять маски, що відновлюють. Часті візити до перукаря допоможуть вам завжди оновлювати ваш вигляд і ефектно виглядати.

Якнайчастіше робіть візити до майстра. Він оновить форму короткої жіночої стрижки драбинки. Досвідчений майстер зробить волосся більш пишним, а густе – прорідити.