Які найкраще підійдуть зачіски для брюнетки з короткою стрижкою?

February 28, 2012

Сучасні жінки дуже раді тому факту, що вже пройшла мода на великі зачіски, об’ємні перуки, які, за деякими даними, було дуже важко носити, а природне волосся мало не дуже гарний зовнішній вигляд. Сучасні брюнетки з короткою стрижкою мають право вибирати для себе зачіску, тому коротка стрижка – це те, що вам потрібно, адже короткі стрижки займають гідне місце серед усіх популярних жіночих зачісок.

Чому багато жінок обирають лише короткі стрижки для себе? По-перше, така стрижка не вимагає до себе тривалого укладання та догляду. По-друге, така зачіска дуже практична, і її довжину достатньо підкоригувати лише раз на місяць. По-третє, за коротким волоссям набагато легше доглядати, вони мають природний здоровий вигляд, і виглядають вони більш доглянутими, ніж довге волосся. Правильна коротка стрижка завжди виглядає бездоганно, і вона не вимагає до себе складного укладання, тому ви рідко використовуєте фени, праски та різноманітні засоби, які призначені для укладання. Саме тому ваше волосся виглядає більш живим.

Якщо ви носите коротке волосся або хочете спробувати постригтися коротко, то повинні знати, що такі стрижки підходять не всім, тому я вас присвячую деякі правила під час підбору зачіски. І так, для брюнетки з короткою стрижкою, якщо її обличчя овальної форми, підійде найекстремальніший варіант стрижки, коли на голові залишається кілька міліметрів волосся. Така стрижка відмінно підійде для стильних і екстравагантних жінок.

Якщо ви володарка обличчя круглої форми, то вам найкраще підійде стрижка, коли на маківці набагато більше волосся, ніж з боків. Така зачіска надасть жінці впевненості у собі та стильності. Для жінок, у яких обличчя довге і має витягнуту форму, коротка стрижка вам дуже підійде, а в деяких випадках вона для вас просто необхідна. Але в такій стрижці обов’язково має бути чубок, можливо щоб він був довгим. Волосся, яке з боків, найкраще завивати, або підкручувати. Жінки, які мають обличчя форми груші, вважають за краще таку зачіску як короткий боб, верхівка у якої буде об’ємна. Такий вид зачіски візуально приховуватиме ту різницю, яка може бути між верхньою частиною голови та нижньою. Сучасні жінки, якщо у вас форма обличчя у формі серця, вам чудово підійде стрижка, довжина якої буде приблизно до підборіддя. У такій стрижці обов’язково має бути чубчик, його можна зачісувати на бік.

Сміливі та стильні дівчата, не бійтеся стригтися коротко, адже якщо правильно доглядати свою зачіску, ви завжди виглядатимете стильно, і матимете бездоганний зовнішній вигляд.