Актуальні стрижки 2024 – ось запорука успіху!

February 23, 2012

Напевно з кожним так бувало — йдеш вулицею, а на зустріч тобі людина. Ти глянула і все. І тільки підійшовши ближче, розумієш, що це твоя гарна знайома, але ти її не впізнала! У чому ж справа?

Подивившись уважніше, ти раптом помічаєш, що вона змінила зачіску, або зробила стрижку. Ось і весь секрет.

Для початку давайте розберемося що таке зачіска. Це волосся покладене (зазвичай на голові) певним чином, або підстрижене. Ще з часів первісних людей жінка захотіла виглядати індивідуально, виділятися серед своїх одноплемінників. І жінка почала підв’язувати своє волосся шматками шкур. Так зароджувалась зачіска. За минулі століття ці навички вдосконалювалися, трансформувалися, і нарешті постали перед нами у тому вигляді, що ми зараз бачимо. Згодом з’явилося поняття модна стрижка. І щороку вони різні.

Які модні стрижки в 2024 році?

Актуальні стрижки 2024 року наступного плану: з легкою недбалістю, класична та ретро (на середньої довге волосся та на коротке). А тепер трохи докладніше.

На середній довжині волосся варіацій безліч – вибір за Вами! Але скрізь є чубчик (різних варіантів). Взяти хоча б косу чолочку – вона трохи прикриває око, дуже елегантна. Недолік – постійно потрапляє волосся в очі. Альтернатива – пряма (рівна). Останнім писком моди вважається укладання пасмів один з одним (пасмо до пасма), і хаотичне злегка ( навіть трохи недбало) локон, що вибився. Залишаються модними і коси (у різних варіаціях та виконанні), хвости, пучки, вузли.

На коротке волосся — каре та мінімум. Актуальні стрижки 2024 року – стрижки каре, завжди вважалися затребуваними, тим більше що в моді зараз з подовженими пасмами, а захочете можна і з укороченою чубчиком. Ще одна відмінність у стрижках – плавність ліній та вигинів. А так само популярні стрижка короткий боб і під хлопчика, і скрізь присутня розпатланість (легка), скуйовдженість, рвані пасма – одним словом асиметрія.

Для довгого волосся – стрижки прямі, каскадні. З чубчиком густішим

З приводу модного кольору — відтінки платини, попелу для «білявок» та шоколадний колір, чорний, каштановий для інших.

Вибирайте саме ту стрижку, яка найточніше виражає вашу суть, духовний світ, індивідуальність.

Якщо самим вибрати складно звертайтеся до фахівців, вони врахують ваші риси обличчя, конфігурацію, побажання та підберуть саме ту стрижку, яка найбільше підходить Вам.