Зачіски на випускний для середньої довжини волосся

April 27, 2012

Випускний бал, сукня, прикраса, красиві доглянуті нігтики, а також зачіска — все це є дуже важливою, невід’ємною складовою зовнішнього образу випускниці. Тому дуже багато дівчат починають вже підбирати собі вбрання і відповідну зачіску заздалегідь, можна сказати на кілька місяців наперед.

Власницям волосся, у якого не дуже довге волосся, пощастило, тому що зачіски на випускній середньої довжини можна вибрати практично всі варіанти зачісок, які підходять і для довгого волосся. Але перед тим, як вибирати зачіску, потрібно визначитися в тому, яку довжину ви вважаєте середньою? Багато століть більшість людей вважали, що володарки довгого волосся найкрасивіші, тому жінки багато років намагалося доглядати за своїм волоссям, і робити його здоровим і красивим. Але ті часи вже давно канули в минуле, і зараз жінки мають повну свободу у виборі зачіски. Волосся середньої довжини прийнято вважати до плечей.

Якщо у вас пряме волосся, то вам чудово підійде зачіска з гладким волоссям на середнє волосся. Особливо стильно і ефектно виглядатиме градуйована стрижка на середнє волосся. Для того, щоб надати своїй зачісці більшого шику, ви можете злегка підкрутити кінчики волосся плойкою або праскою. Для того щоб надати об’єм зачісці, вам потрібно буде злегка начесати волосся біля коріння голови, а потім акуратно його укласти. Таку зачіску можна буде зробити самостійно в домашніх умовах.

Для власниць кучерявого волосся відмінно підійдуть жорсткі завитки і романтичні локони. Жорсткі локони відмінно підійдуть для дівчат, у яких волосся приблизно до плечей, тому що якщо дуже коротке волосся, то у вас може бути вигляд як у «пуделя», так як такі завитки в основному роблять тугими і пружними. Щодо романтичних локонів, то їх можна виконати у різних варіаціях. Можна навіть просто трохи підкрутити волосся.

Особливою популярністю зараз користуються зачіски у грецькому стилі. Такі зачіски популярні тим, що вони ідеально лягають, як на короткому волоссі, так і на довгому. Також під час створення такої зачіски не має великого значення жорстке, або м’яке у вас волосся. Така зачіска відмінно підійде для власниць світлого волосся з м’яким і кучерявим від природи волоссям. Одним із найпоширеніших зачісок у грецькому стилі, можна вважати вузлик.

Зачіски на випускній середньої довжини волосся дуже популярні, оскільки більшість сучасних дівчат, які стежать за модою, вибирають саме їх.