Модні вечірні зачіски на випускний вечір

April 4, 2012

Кожна дівчина на випускному вечорі мріє виглядати краще за всіх, щоб на неї звертали свою увагу і захоплювалися її зовнішнім виглядом. Можна підібрати гарну випускну сукню, аксесуари, але якщо ви не подумаєте про свою зачіску, всі ваші зусилля будуть марні. Модні вечірні зачіски на випускний бал можна зробити в будь-якому салоні або перукарні. Однак результат не завжди може бути таким, на який ви очікували, а в деяких випадках просто розчарувати. Тому, найкраще відразу підібрати собі зачіску на випускний вечір, а ще краще зробити попередню, щоб ви знали, яка зачіска буде на вашій головці в такий важливий день. Крім того, зачіска має протриматися у своєму первісному вигляді довгий час. І нарешті, вона повинна гармонійно поєднуватися із сукнею та макіяжем.

Зараз дуже багато можна вибрати випускних зачісок, однією з найпростіших, але не менш актуальною вважається зачіска з локонів, що вільно звисають. Така зачіска відмінно підійде для дівчат, які мають довге і середнє волосся. Зачіска з локонів має одну найголовнішу перевагу – це швидкість виконання, і її можна зробити самостійно прямо у себе вдома. Таку зачіску можна прикрасити діадемою, або просто якоюсь цікавою шпилькою.

Якщо ви стильна дівчина і не боїтеся експериментувати зі своєю зовнішністю, то можете зробити на випускний вечір таку зачіску як бант з волосся, стильний начіс, або якийсь асиметричний хвіст, який може бути як на боці, так і на маківці .

Якщо у вас дуже жорстке та неслухняне волосся, тоді, як відомо на них зачіска довго не тримається, у такому випадку вам не варто боротися з природою, а уявити оточуючим свою натуральну красу. Наприклад, можете злегка накрутити волосся і зібрати його в пучок, або залишити розпущеним. Такі модні вечірні зачіски можна прикрасити квітами або іншими аксесуарами, які допоможуть перетворити ваш образ.

Для того щоб підкреслити красу та стильність вашої зачіски, вам необхідно зробити яскравий макіяж, при цьому акцентуйте особливу увагу на очах і губах. Правильно підібрана зачіска здатна відкрити вас із нового боку. Ви зможете стати справжньою королевою на випускному балі, затьмаривши при цьому решту дівчат своїм неперевершеним стилем і вишуканістю.