Густе та довге волосся – мрія кожної жінки!

September 15, 2014

Чи зможете мати сильне, густе і довге волосся, залежить від того, яке волосся нам надала природа. Але їх подальший стан також залежить від багатьох інших факторів, таких як, навколишнє середовище, догляд за волоссям та косметика, яку ви використовуєте щодня.

Шампуні та кондиціонери для волосся

Волосся буде сильним і густим, якщо ви використовуєте шампуні, що містять зміцнюючі та відновлюючі речовини, які не шкодять волоссю. Після миття волосся нанесіть кондиціонер, і раз на тиждень використовуйте маску для волосся.

Ампули та трав’яні лосьйони для волосся

Якщо ваше волосся дуже слабке, і йому не вистачає шампуню, кондиціонера і маски для волосся, то їм необхідно посилене харчування шкіри голови і стимулювання волосяних фолікул, що збільшить проникнення корисних речовин у волосся.

Якщо у вас випадає волосся, це може бути пов’язане з гіперчутливістю волосяних фолікулів на андрогени, або чоловічі статеві гормони. Це стосується як чоловіків і жінок (їх тіла також виробляють андрогени, але в невеликих кількостях). У цьому випадку вам допоможуть спеціальні ампули, які пригнічують гіперчутливість до чоловічих статевих гормонів.

Посилення волосся зсередини

Дуже часто поганий стан волосся та випадання волосся пов’язане з поганою дієтою. Якщо у вашому меню відсутні деякі компоненти (переважно залізо, фолієва кислота, вітаміни групи В, а також А, Е та С, омега жирні кислоти, амінокислоти, сірки), то волосся може почати випадати. Щоб у вас було густе і довге волосся, в раціоні повинні бути рослини, необхідні для поліпшення кровообігу, протизапальне – зелений чай і таурин, який захищає цибулини волосся від фіброзу. Ці інгредієнти можна знайти у добавках, що є в аптеках. Вони відпускаються без рецепта.