Високі вечірні зачіски на довгому волоссі

May 4, 2012

Вечірні зачіски – це справжня прикраса для жінок, яка здатна підкреслити всі переваги прекрасної статі. Високі вечірні зачіски чудово підійдуть для урочистих випадків, наприклад, для ювілею, день народження, весілля тощо. Такі зачіски створюються тільки на високо зібраному волоссі, при цьому довжина волосся повинна становити не менше ніж 15 сантиметрів. Варіантів для створення такої зачіски безліч, головне під час створення такої зачіски виконувати все за схемою. Існує кілька основних, і, мабуть, найголовніших схем створення такої зачіски:

  • Волоси потрібно гладко зачісувати вгору, бажано до маківки, або ж у тому напрямку, де у вас має бути зачіска;
  • Волоси можна розділяти проділами, на кілька невеликих хвостів. Така зачіска відмінно підійде для дівчат, у яких волосся довше, ніж 20 сантиметрів;
  • Волоси відразу ж вичісуються в передбачувані локони і зачісуються до верху. У кожній схемі можна запропонувати різні варіанти зачісок з локонів і пасм, що спускаються.

високі вечірні зачіскиДавайте за цією технологією і розглянемо кілька варіантів зачісок. Дуже поширеною серед молодих дівчат є зачіска у вигляді квітки. Щоб виконати таку зачіску, викладену квіткою, потрібно зробити кілька комбінацій. По-перше, на чисте та вологе волосся нанести засіб для укладання (бажано взяти мус для волосся), після чого волосся необхідно розчесати та висушити. Все волосся збирається у високий кінський хвіст і поділяється на п’ять рівних пасм. З кожної з цих пасмів потрібно буде робити окремі пелюстки квітки. Кожне пасмо необхідно начесати, а верхнє волосся акуратно розгладити круглою щіткою. Потім все потрібно зафіксувати лаком. Після чого кожне пасмо потрібно скрутити рукою і прикріпити до голови завдяки двом – трьом невидимкам (шпильки бажано підбирати під колір волосся). Таким чином, якщо правильно зафіксувати та спорудити всі пасма, то у вас вийде гарна квітка на голові. Усю зачіску необхідно зафіксувати лаком. Такі високі вечірні зачіски чудово підійдуть і для випускного вечора, і для вечірки, і для будь-якої іншої урочистості.

Зараз існує велика кількість варіантів різних вечірніх зачісок, головне під час вибору зупиниться на правильному варіанті зачіски, тільки тоді ви виглядатимете бездоганно. Найкраще вибирати прості зачіски, які можна зробити самостійно.