Високі зачіски на середнє волосся у 2024 році

May 8, 2012

На думку стилістів, модні високі зачіски на середнє волосся у 2024 році – це хвости, коси та різноманітні пучки. Дуже популярні цього року високі зачіски у стилі 19-го століття, тому дівчатам, які стежать за модою, слід поцікавитися, які ж зачіски були актуальні в той період часу. Крім того, в рік Дракона дуже модно використовувати різні аксесуари для того, щоб прикрасити своє волосся.

Більшість дівчат вважають, що зробити високі зачіски на середнє волосся дуже важко, проте це не так. Зробити високі зачіски дуже просто, і при цьому ви отримуєте красивий та жіночний образ. Для того щоб зробити модну і стильну високу зачіску, вам лише необхідно мати при собі лак для волосся, гребінець і шпильки. Тепер у вас є великий простір для фантазії, головне, щоб не переборщити зі своїм вибором.

Отже, як зробити високу і в той же час стильну зачіску?

висока зачіска на середнє волоссяДля початку добре вимийте волосся, а потім висушіть його завдяки щітці та фену. Після того, як волосся стало повністю сухим, потрібно зробити невелике начісування у коріння волосся, а потім необхідно покладатися тільки на свою фантазію. Ви можете зробити всім давно відомий і популярний пучок, можете з боків випустити і накрутити кілька пасм, або можете заплести по колу косу, наприклад, у формі віночка. Зачіску пучок зробити дуже просто, і при цьому ви витратите лише кілька хвилин, зате виглядатимете стильно і дуже красиво. Щоб зробити таку зачіску вам необхідно зробити начіс на потилиці, і завдяки засобам, що укладають, можете сформувати на голові невеликий пучок. Для більшого стилю та екстравагантності можете випустити спереду кілька пасм – вони будуть виглядати чудово. Прикрасити таку зачіску можна за допомогою стрічки або обідка. Не зайвими для прикраси будуть великі висячі сережки.

Французький пучок – це чудовий вибір зачісок для тих жінок, які люблять простоту в зачісці, щоб вона не привертала до себе особливої уваги. Якщо у вас рідке волосся, то вам варто зробити невелике начісування, при цьому використовуйте засоби для укладання, для того щоб зачіска здавалася більш пишною. Якщо додати деякі аксесуари до зачіски, вона виглядатиме ще красивіше.

Ви можете вигадати безліч зачісок, головне, увімкніть фантазію. Високі зачіски на середнє волосся дуже популярні і їхня різноманітність анітрохи не менша, ніж зачісок на довге волосся.