Високі зачіски для середнього волосся

May 6, 2012

Дуже красиво виконана зачіска – це душа жінки, її внутрішній світ, також за допомогою зачіски можна підкреслити природну красу її володарки. Адже тільки від того, як ми себе подаємо і звеличуємо, залежить думка про нас усіх оточуючих. Зав’яжіть маленький мишачий хвостик, і вас всі оточуючі сприйматимуть як сіру мишку, а насправді в душі ви можете бути сильною і пристрасною левицею. Тож не потрібно приховувати свою красу, необхідно її підкреслювати, та демонструвати всім оточуючим. А високі зачіски для середнього волосся допоможуть вам і додадуть вам грації, пристрасті, і захоплення оточуючих.
Дуже часто від власниць середнього волосся можна почути різні невдоволення щодо того, що для них дуже мало існує зачісок. Але це зовсім негаразд. Зараз можна знайти велику кількість варіацій зачісок, в крайньому випадку, якщо у вас дуже тонке і рідке волосся, то можна скористатися шиньйоном, або ж накладним волоссям, вони також допоможуть вам зробити ідеальну зачіску. Створюючи високі зачіски, в жодному разі не варто забувати про начісування, оскільки саме він допоможе вам створити необхідну висоту та обсяг зачіски. Дуже красиво і по-сучасному виглядає завивка, якщо волосся підтягнути, і закріпити його шпильками на потилиці, то вийде навіть дуже непогана висока зачіска, яка здатна привернути до себе погляди оточуючих. Таку просту, але в той же час сучасну зачіску можна зробити приблизно за 10 хвилин, так що ви можете створити її самостійно, без допомоги фахівців.

Якщо у вас довжина волосся до плечей, або навіть трохи нижче, то вам чудово підійдуть високі зачіски для середнього волосся у вигляді пучка. Зробити таку зачіску не складно. Для початку нанесіть на волосся моделюючий віск, щоб волосся не вилізло з основної зачіски і щоб вона не розсипалася. Потім з одного боку зробіть один або два джгути з пасм, або ж таку комбінацію з двох сторін, це вже на ваш розсуд. Закріпити таку зачіску можна невидимками, а якщо ви їх заколите хрест-навхрест, то краще зафіксуєте зачіску.

Високі зачіски на середнє волосся

Для тих жінок, які люблять простоту, і жіночність чудово підійде класична і всіма давно відома «черепашка». Така зачіска існує вже багато років, але все ж таки її популярність ні крапельки не зникла. На перший погляд може здатися, що це дуже проста зачіска і зробити її простіше нікуди. Але це зовсім не так, якщо використовувати гарні аксесуари, то може вийти дуже гарна зачіска, а якщо її ще зробити в різних варіаціях, то можу з упевненістю сказати, ви будете королевою вечірки.