Висока зачіска з начісом. Покрокова інструкція

May 1, 2012

Висока зачіска з начосом мала велику популярність у 60-ті роки, саме тоді й з’явилися такі шикарні зачіски, як «бабетта». Зараз такі зачіски знову входять у моду, і останнім часом їх можна побачити не лише на показах відомих модельєрів, а й на вулицях на вродливих дівчатах, які стежать за тенденціями сучасної моди.

Зачіски з начосом здатні не тільки зробити пишніше волосся, але і завдяки ній можна приховати деякі недоліки, наприклад, маленьку потилицю, або ж свій невеликий зріст. Отже, розглянемо один варіант високої зачіски, який дуже модний у наш час. Щоб створити зачіску, вам знадобляться:

  • Спрей, завдяки якому можна підняти волосся від коріння голови;
  • гребінець для начосу, з довгими зубцями;
  • Плойка;
  • Шпилька, або шпилька, можна взяти невидимки;
  • Гума для волосся, невелика;
  • Лак (супер ефект);

Покрокова інструкція зачіски:

КРОК 1: Добре вимийте голову і висушіть волосся. Підготуйте волосся до створення зачіски. Нанесіть на нього засіб для волосся, завдяки якому можна буде підняти коріння.

КРОК 2: за допомогою плойки створіть великі бігуді.

КРОК 3: Відокремте невелику частину волосся разом з чубчиком.

КРОК 4: Зробіть начісування на волоссі, тільки без чубчика, його ви закріпите поверх самого начісу. Під час збивання пасм вам потрібно дуже акуратно рухайтеся гребінцем від верхівки відразу ж до кінчиків локонів, при цьому, вам потрібно намагатися не допускати утворення ковтунів. Для того, щоб зберегти форму начісу, вам потрібно враховувати напрямок росту волосся, тоді зачіска у вас вийде ідеальною.

КРОК 5: Область волосся, яку вам вдалося начесати, зафіксуйте шпильками на маківці.

КРОК 6: Волосся, що залишилося, зберіть у хвіст. Сам локон, разом із шпилькою можна обернути навколо хвоста. Висока зачіска з начосом відмінно підійде всім дівчатам. Але, при цьому потрібно пам’ятати, що начісування на тонкому волоссі набагато простіше зробити ніж на густому, про це не варто забувати. Так що, якщо у вас тонке волосся, то вам дуже пощастило. Її можна дуже легко зробити в домашніх умовах, і при цьому вам не потрібно буде витрачати багато часу, сил та навичок. Завдяки такій зачісці ви можете створити неймовірно красивий образ як на вечірку, так і на кожен день. Крім того, такі зачіски можна робити як на довге, так і на коротке волосся.