Випускний у дитячому садку – зачіски для маленьких принцес

April 21, 2012

Навіть найменші дівчатка, мріють стати принцесами, тому перший свій випускний вони чекають з нетерпінням, адже цього дня вони одягнуть гарну та розкішну сукню, а також їм зроблять дуже гарну зачіску. Випускний у дитячому садку зачіски залежать від вбрання маленької принцеси, а також від довжини волосся. Це вже, напевно, закономірність, коли дівчата з кучерявим волоссям, хочуть мати собі розкішне пряме волосся, а дівчата з прямим волоссям, навпаки, мріють мати такі кучері як у «Кудряшки Сью». То як же вчинити в цій ситуації? Перед тим як визначиться в зачісці, ви повинні знати, що від праски, яка випрямляє волосся, відразу ж потрібно відмовитися, тому що вона може пошкодити здорове волосся дитини. Також волосся, яке накручене на плойку довго не протримається, навіть якщо ви застосовуєте багато засобів для фіксації та укладання. У такому випадку потрібно підбирати зачіски, у яких волосся буде повністю покладене.

Якщо у вашої маленької випускниці коротке волосся, то зробити зачіску, вам буде трішки важко, але все одно, вихід можна знайти. Вашій увазі надається такий вид зачіски: відокремте чубчик від основних волосся, накрутіть решту волосся (бажано на бігуді) і зачешіть його назад, після чого злегка потрібно начесати, щоб зачіска була пишною. Зачіску зафіксуйте лаком, а для прикраси підберіть чудову діадему.

Дівчаткам, у яких довге волосся, підібрати зачіску буде набагато простіше, тому що їх вибір дуже великий. Якщо ж ви, віддаєте перевагу складним варіантам зачісок, такі як, наприклад, роблять нареченим на весілля, то в такому випадку, вам потрібно звернутися за допомогою до професійних перукарів, тому що в домашніх умовах, зробити таку зачіску буде дуже складно, а якщо ви її ніколи не робили, те й практично неможливо. Випускний у дитячому садку зачіски потрібно підібрати простіші варіанти, які під силу самій мамі. Дуже популярною останнім часом вважають класичну зачіску. Для того щоб її виконати, потрібно волосся зачесати до потилиці, і закріпити їх у високий хвіст, а потім завити. Кудрі можна зробити дуже дрібні, або навпаки великими, якщо накрутити їх на великі бігуді. Локони прикріплюють шпильками або невидимками біля самого основи хвоста, кілька кучериків необхідно залишити незакріпленими. Прикрасити таку зачіску можна і гарними шпильками, і невидимками загалом на вашу фантазію.

Виконуючи зачіску на випускний вечір, необхідно пам’ятати, що до волосся дитини потрібно ставитись дуже дбайливо. Різноманітність зачісок дуже велика, так що ви, безперечно, виберіть найкращу зачіску для своєї малечі.