Вибираємо модні зачіски 2024 року

July 8, 2012

Модні зачіски цього сезону будуються на принципах простоти, краси та природності. Основні вимоги до жінок – зачіску вони повинні вміти зробити самостійно. Волосся відпочиває від лаків та закріплювачів. Максимум, що можна застосувати – шпилька для волосся або гумка.

Модні зачіски 2024 року

Глянцеві журнали вже вигадали цьому стилю назву – «модний натуралізм». Пропоную здійснити невелику екскурсію, розглядаючи модні зачіски 2024 року.

Почати варто з того, чим ми обрамляємо чарівну голівку щодня. Щодня зачіска повинна бути не так модною і новаторською, скільки повинна підкреслювати жіночу красу. Зручність у побуті та роботі теж має важливе значення. Гарно та зручно – головне гасло.

Романтичні зачіски — звичайна доля романтичних жінок. Закоханість – стан душі, і виявити його можна не промовивши жодного слова. Якщо ви вже закохані або готові закохатися така порада: зберіть все волосся в хвіст на потилиці і накрутіть його, розпушіть. А бічні локони, і різні пасма, що спадають, шлях просто невимушено звисають. Природно, але все ж таки заворожливо.

Урочистість – особливий випадок. Саме тут і саме зараз – найкращий привід ставати світською левицею. Тепер краще приховати бешкетний характер і постаратися стати найстильнішою, найкрасивішою та трохи недоступною дівчиною вечора. Отже, спробуйте розділити волосся на косий проділ, зачісуючи гладко з моделюючим гелем. Руками зробіть джгути і закріплюйте шпильками, розподіляючи довільно. На додачу малюйте очі яскравими тінями, а губам надайте ніжно рожевий відтінок.

Уїк-енд на природі, для жінки не привід розслаблятися. Навпаки, вона має бути у всеозброєнні. І цього разу так само модні зачіски 2024 стануть пріоритетними. Різне плетіння волосся створить образ милої та скромної «пастушки», яка випадково зустрілася на стежці. Проведіть зигзагом проділ і затягніть волосся по краях у два хвостики. Заплетіть кіски і зав’яжіть яскравими стрічками внизу. Тепер ви гармонійні із природою.

А якщо у вас кучеряве волосся, то частіше завивайте у великі локони. Впадаючи на плечі, і час від часу підігруючи вітру, ваше надбання представить вас у найяскравішому образі.

Модних зачісок у сезоні 2024 з’явилося безліч. Вибираючи свій образ, подумайте, якою ви хочете постати перед коханим, друзями, начальством. Подумки спланувавши день, буде набагато легше вибрати варіант модної зачіски.