Грецькі зачіски на коротке волосся: стиль і елегантність

May 15, 2012

Грецькі зачіски на коротке волосся в епоху моди, стилю, зовнішньої краси та внутрішньої гармонії, стали дуже популярними, і все більше дівчат зараз обирають саме їх. І це зовсім не дивно, адже така зачіска здатна наголосити на красі та індивідуальності кожної дівчини. Природно, грецький стиль, який був сформований багато сотень років тому, за всіма параметрами грецьких богинь Олімпу, зараз трохи відрізняється, але все ж таки зміни незначні, так що якщо правильно зробити таку зачіску, то можна запросто відчути себе справжньою королевою.

Грецька зачіска на коротке волоссяГрецькі зачіски на коротке волосся в епоху моди, стилю, зовнішньої краси та внутрішньої гармонії, стали дуже популярними, і все більше дівчат зараз обирають саме їх. І це зовсім не дивно, адже така зачіска здатна наголосити на красі та індивідуальності кожної дівчини. Звичайно, грецький стиль, який був сформований багато сотень років тому, за всіма параметрами грецьких богинь Олімпу, зараз трохи відрізняється, але все ж таки зміни незначні, так що якщо правильно зробити таку зачіску, то можна запросто відчути себе справжньою королевою.

В основному такі зачіски роблять на довге і середнє волосся, але що ж робити, якщо волосся коротке, а так хочеться відчути себе в такому стилі і покрасуватися зачіскою, яку носили богині. З кожної ситуації можна знайти вихід, тому Ви запросто зможете створити таку зачіску навіть на короткому волоссі.

Грецькі зачіски на коротке волосся можуть виконуватися із застосуванням різних варіацій, правда їх не так багато, але все ж таки цілком вистачає. Такі зачіски можна зробити з прикрасами для волосся та без них. Відомі всім пучки, джгути або кіски, на жаль, на короткому волоссі зробити не вийде, але все ж таки можна підібрати інший варіант зачіски. Наприклад, для виконання зачіски в грецькому стилі Вам знадобиться нанести засіб для укладання на вологе волосся, і завити його по всій довжині на бігуді (воно має бути середнього розміру). Також можете завити ніжні локони за допомогою щипців. Кудрі, які вийшли розчісувати не варто. Вам потрібно руками злегка підправити зачіску, щоб вона добре лягала. У шиї волосся необхідно злегка зачесати назад, і зафіксувати його там завдяки лаку, або гелю. Для прикраси такої зачіски Вам знадобляться різні діадеми та обручі. Що стосується обручів, то вони не повинні бути надто великими та масивними. Найкраще підібрати тоненький, можна сказати навіть невеликий обідок, який дуже красиво виглядатиме на такій зачісці.

Також зачіску на короткому волоссі можна робити навіть високою та об’ємною. А можна навіть свої локони розділити на косий проділ і обережно укладати їх. Для прикраси можете взяти невеликі шпильки з камінням або крабики у вигляді квітки. Такі зачіски чудово підійдуть для будь-якої урочистості, так що можете їх вільно робити, вони здатні підкреслити вашу красу.