Чудові вечірні зачіски з довгим волоссям

March 23, 2012

Довге волосся – гордість і розкіш їх власниці. Носити таку зачіску – не просте завдання, адже їх досить складно доглядати, вони вимагають ретельного розчісування, щоб запобігати сплутуванню.

Якщо намічається якийсь святковий захід або значуща зустріч, як і дорогий діамант, довге волосся потребує відповідного огранювання у вигляді вечірньої зачіски.

Коротка довжина волосся не дозволяє створювати різноманітні за конфігурацією та стилем зачіски, чого не можна сказати про довге волосся. Вечірні зачіски з довгим волоссям відрізняються багатою різноманітністю. Розглянемо найвишуканіші укладання, які можна зробити самостійно.

По-справжньому елегантною є святкова зачіска з кількох петель. Для її створення волосся необхідно розділити на три частини, розташовані зверху донизу. Верхню (макушкову) гартуємо, оскільки вона поки не буде потрібно. Дві інші: середню та нижню зав’язуємо гумкою в тон волосся так, щоб хвости розташувалися один під одним. Нижній хвіст збризкуємо лаком і зав’язуємо у звичайний вузол. При цьому хвостик ховаємо під вузлик і заколюємо невидимками. Нижній хвіст піддаємо тим же діям. Верхню маківкову частину волосся начісуємо і фіксуємо лаком, утворюючи на маківці високу хвилю. Хвіст хвилі заколюємо за допомогою шпильок і невидимки ще в одну петлю. Чудова зачіска готова!

Жіноче і вишукано виглядають вечірні зачіски з довгим волоссям з елементом плетіння коси. Ось одна з них. Коса заплітається з лоба до потилиці посередині голови. Далі на потилиці коса фіксується гумкою в колір волосся, а хвостик, що залишився, накручується електрощипцями. Накручені локони піднімаються вгору і фіксуються шпильками. Зачіску обов’язково зафіксуйте лаком. Для надання більшої урочистості можна прикрасити косу гарними шпильками з квіточками або камінням.

Неймовірно красиво виглядає об’ємний пучок, зроблений за допомогою шиньйону. Для цієї зачіски на маківці зав’язується гумкою високий хвіст. На нього одягається шиньйон-кільце, а частина хвоста, що залишилася, начісується. Далі кільце слід обвити волоссям по колу, зафіксувати його шпильками та лаком. Якщо у Вас є чубчик, його можна покласти на один бік і пригладити. Кінчик чубчика у своїй, якщо вона довга, можна накрутити надання образу романтики. У результаті виходить досить об’ємна і, на перший погляд, складна вечірня зачіска.