Вечірні зачіски з плетінням косичок своїми руками

March 27, 2012

Вечірня зачіска – необхідний атрибут для створення привабливого образу. Без неї не обійтися, якщо намічається торжество чи інша важлива подія, де жінці хочеться бути на висоті.

Святкове укладання зовсім не означає, що потрібно йти до майстра в салон і платити великі гроші. Будь-яка представниця прекрасної статі може зробити вечірню зачіску сама, а трохи потренувавшись, згодом, це буде займати не більше півгодини і не складе труднощів.

Вечірні зачіски із плетінням кісок сьогодні дуже популярні. Коси роблять образ дівчини ніжним і легким, надають жіночності, будучи універсальним укладанням на всі випадки життя. Нижче розглянемо найактуальніші зачіски, які виглядають дуже ефектно.

Одна з найкрасивіших укладок, що створюються з кіс, – хвіст русалки. Для його створення необхідно розчесати волосся, потім перекинути його на бік і розділити на дві частини. Задню секцію на якийсь час зав’яжіть гумкою, щоб вона не заважала працювати з першою. Далі з вільної частини заплітається звичайна кіска, тільки схема плетіння трохи інша: бічні пасма накладаються на середню не зверху, а знизу. Кінчик слід закріпити резинкою. З другою секцією волосся проробіть такі ж дії. Потім візьміть обидві коси в одну руку, а іншою з боків починайте витягувати пасма, щоб надати зачісці більшого об’єму і одночасно деякої недбалості. З нижнього боку косу, зібрану з двох, закріпіть невидимками, волосся з боків обличчя завійте. Для прикраси можна використовувати квітку, наприклад троянду.

Розглядаючи вечірні зачіски із плетінням, не можна не згадати французьку косу. Вона робиться досить легко. Волосся розділіть на бічний проділ і частину волосся з чубчика гартуємо крабом. З того боку від проділу, який менший, беремо волосся передньої лівої частини, поділяємо на три секції і починаємо плести французьку косу. При цьому вплітаємо в неї лише верхні пасма. Коли плетіння дійде до наступної сторони, правою, починайте виводити косу вниз вліво, повинен вийти вигин в 90 градусів, що створить ефект зигзагу. Так косу слід заплітати, доки не утвориться буква Z. Кінчик закріплюється гумкою, а кіску підніміть вгору і закріпіть невидимкою. Чубчик укладається нагору. Усю зачіску зафіксуйте лаком. Для надання святкового вигляду використовуйте якийсь гарний аксесуар.