Вечірні зачіски з косами: модно та жіночно

March 25, 2012

Вечірня зачіска, безперечно, перетворює будь-яку жінку, а також є супутницею кожної дівчини на якомусь урочистості. Багато хто прагне похизуватися перед своїми подругами, друзями, знайомими в карколомному образі і зазвичай у цьому допомагають професіонали, у тому числі й вечірню зачіску створюють майстри-перукарі.

Але як бути, якщо немає можливості заплатити кругленьку суму за укладання на один вечір? Відповідаємо: зробити вечірню зачіску своїми руками. Якщо Вам здається, що це складно, спробуйте та переконайтеся, що легко!

Розглянемо ми вечірні зачіски з косами, оскільки саме вони сьогодні дуже модні та поширені.

Відмінно підкреслить жіночність і навіть дозволить дівчині виглядати молодшою за наступну зачіску. Необхідно зробити рівний проділ посередині. З одного від проділу боку взяти три рівні по товщині пасма і почати плести косу. Вона має бути тоненькою, плетіння здійснюється з поступовим захопленням пасмів з боку. Ця коса закінчується лише на рівні вуха. З другого боку заплітається аналогічна кіска, а потім обидві з’єднуються в одну. Зачіску потрібно закріпити лаком, тоді можна спокійно провести весь день. Для урочистості можна прикрасити зачіску стразами або невеликими квіточками.

Дуже проста, але елегантна коса «риб’ячий хвіст». Її можна створювати як для повсякденного життя, так і на свято. Плести «риб’ячий хвіст» краще на бік, це надасть деяку грайливість та легкість зачісці. Щоб волосся не плуталося і не електризувалося, варто обробити його спреєм перед початком плетіння. Технологія плетіння така: волосся поділяється на дві частини – ліву та праву. З лівої вибирається тонке пасмо і перекидається на праву частину. Те саме робиться і з правою частиною: беремо тонке пасмо з нього і переносимо на ліве. Дійшовши таким чином до самого кінчика, хвіст необхідно закріпити гумкою. Фіксуємо укладання лаком, щоб коса не розпадалася.

Оригінально та стильно виглядають етнічні вечірні зачіски з косами. Ось одна з таких укладання. Волосся розпрямляється праскою. Потім робиться косий проділ, одна сторона має бути більшою за іншу. У цій зачісці також задіяна тонка французька коса (ширина пасмів 1 см), яка заплітається по широкій стороні від проділу, починаючи з чола і закінчуючи рівнем плеча або шиєю. При цьому у волосся вплітаються пасма всієї маси волосся. Для надання зачісці гладкості перед початком укладання наноситься спеціальний засіб: віск чи гель, а кінцевий результат фіксується лаком.