Вечірні зачіски новорічні своїми руками

March 19, 2012

Вечірня зачіска – невід’ємна частина святкового образу для особливого випадку, будь то урочистий захід, побачення чи якесь свято. Але якщо йдеться про таку довгоочікувану і грандіозну подію як Новий рік, тут не обійтися без серйозної підготовки.

Вечірні зачіски новорічні сьогодні не асоціюються зі складними поетапними укладаннями, які раніше можна було зробити у салоні краси. У моді природність, а тому зачіску на свято зробити не складно навіть самостійно.

Актуально використовувати для прикраси новорічної зачіски блискітки та різні сяючі шпильки. Блискітки легко нанести за допомогою спеціального лаку.

Важлива порада: не використовуйте багато засобів для укладки, вони обтяжують волосся і роблять його грубим на дотик. Також, якщо у Вас тонке та рідке волосся, для надання їм об’єму слід після миття сушити його, опустивши голову вниз, не розчісуючи його при цьому до початку висихання.

Після сушіння можна безпосередньо приступити до зачіски «дощ, що струмує». Для цього беремо пасмо волосся з чола, начісуємо його для додаткового об’єму і відводимо назад до маківки, де пасмо слід закріпити. Шпильку для закріплення необхідно обмотати новорічним дощем, залишивши кінці дощу на рівні довжини Вашого волосся. Дощ, змішавшись із пасмами, надасть зачісці святкового ефекту. Закріпити укладання потрібно лаком із сріблястими блискітками.

Якщо Ваше волосся довге і в’ється від природи, дуже доречно підійде зачіска із завитих локонів. Для цього накрутіть вимите волосся на великі бігуді, а потім у хаотичному порядку розворушіть його руками. При цьому використовуйте блискучий гель або мус для фіксації. Частину волосся, наприклад, з боків можна зібрати та закріпити невидимками. Для надання новорічного ефекту можна покрити укладання сріблястими тінями або блискітками.

Для тих, кому подобаються вечірні зачіски новорічні, створені із зібраного волосся, підійде класична французька черепашка, спеціально прикрашена до урочистостей. Таке укладання візуально подовжує шию. Для її створення Вам необхідно зачесати волосся назад і зібрати в хвіст нижче за верхівку. Потім нахилити голову вниз і відкинути вперед хвіст, який слід заколоти драбинкою нижче за основу хвоста за допомогою дрібних залізних шпильок або невидимок. Після цього Ви випрямляєтесь і, тримаючи хвіст у кулаку, починаєте закручувати його в спіраль, щоб вийшов щільний джгут. Кінчик джгута потрібно сховати в глибині черепашки, а гумку слід прикрити пасмом. Для закріплення черепашки скористайтеся святковими шпильками та лаком для фіксації.